-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

kar tatili olan iller ve ilceler


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Kar Tatili Olan iller,Kar Tatili olan iller ve İlçeler,Kar Tatili,Nereler tatil oldu,Ankarada okullar tatilmi,istanbulda okullar tatilmi,konyada okullar tatilmi,kayseride okullar tatilmi,afyonda okullar tatilmi,eskişehirde okullar tatilmi,erzurumda okullar tatilmi,diyarbakırda okullar tatilmi,Denizli Kar tatili,ısparta kar tatili,kastamonu kar tatili,çankırı kar tatili,çorum kar tatili,13 aralık 2010 kar tatili olan iller ve ilceler,kar tatili 13 aralık 2010 kar nedeniyle tatil olan okullar 13 aralık 2010

Eğitime kar engeli

Kastamonu‘da yoğun kar yağışı nedeniyle 8 ilçedeki tüm okullar ile kent merkezinde taşımalı sistemle eğitim veren ilköğretim okullarında bir gün eğitime ara verildi.

Kastamonu Valiliği Kriz Masasından yapılan yazılı açıklamada, il genelinde 314 köy yolunun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandığı, Şenpazar, Doğanyurt, İhsangazi, İnebolu, Araç, Abana, Bozkurt ve Çatalzeytin ilçe merkezleri dahil toplam 448 köye, enerji nakil hatlarında meydana gelen arızalar sonucu elektrik verilemediği duyuruldu.

Açıklamada, Kastamonu merkezde taşımalı sistemle eğitim veren ilköğretim okulları ile Şenpazar, Çatalzeytin, Bozkurt, Abana, İnebolu, Doğanyurt, İhsangazi ve Araç ilçelerindeki tüm okullarda eğitime 1 gün ara verildiği kaydedildi.

DENİZLİ’DE EĞİTİME KAR ENGELİ
Denizli’nin dört ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

Denizli’de dün sabaha karşı başlayan yoğun kar yağışı dolayısıyla Baklan, Serinhisar, Çal ve Güney ilçelerindeki ilk ve ortaöğretim kurumlarında eğitime ara verildi.

SAMSUN’DA OKULLARA KAR TATİLİ

Samsun’da il genelinde devam eden yoğun kar yağışı dolayısıyla 5 ilçede okullar tatil edildi. Samsun’da 10 aralık cuma akşamı itibariyle başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle 299 köy yolu ulaşıma kapanırken, yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim-öğretime ara verildi.

Okullar Samsun’un Asarcık ve Kavak ilçelerinde 2, Havza, Vezirköprü ve Ladik ilçelerinde ise birer gün tatil edildi. Öte yandan, Havza ilçesinde ise 24 saattir elektrik kesintisi yaşandığı öğrenildi.

KONYA’DA EĞİTİME KAR ENGELİ
Yoğun kar yağışı nedeniyle Konya’nın Beyşehir, Derebucak ve Bozkır ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi.

Derebucak, Bozkır ve Beyşehir ilçe merkezinde kar kalınlığının 30 santimetreye kadar ulaştığı belirtildi.
Beyşehir Kaymakam Vekili ve Derebucak Kaymakamı İsmail Baş, yaptığı açıklamada, etkili kar yağışı nedeniyle Beyşehir ve Derebucak ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildiğini bildirdi.

Kar yağışı nedeniyle köy yollarının büyük bölümünün ulaşıma kapandığını ifade eden Baş, ”Köy yollarımızın ilçe merkezlerimizle bağlantısının yeniden sağlanabilmesi için yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediliyor” dedi.

Bu arada kar kalınlığının 40 santimetreye ulaştığı Bozkır ilçesinde de ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

Yetkililer, sürücülerin zincirsiz yola çıkmamalarını ve araçlarında çekme halatı bulundurmalarını istediler.
Öte yandan Hadim ilçesinde de dün gece başlayan ve halen devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Hadim’e bağlı köy ve beldelerde ulaşım güçlükle sağlanırken, karayolları ekiplerinin kar temizleme çalışmaları sürüyor.

KARAMAN’DA DA EĞİTİME ARA VERİLDİ

Kar yağışı nedeniyle Karaman’ın Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde eğitime 1 gün süreyle ara verildi.

Edinilen bilgiye göre, Karaman’da bu sabah başlayan ve etkili olmaya devam eden kar yağışı nedeniyle Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerindeki ilk ve orta öğretim kurumlarında eğitime 1 gün süreyle ara verildi.

Öte yandan etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Karaman’ı Mersin’e bağlayan Sertavul Geçidi’nde ulaşımın durduğu bildirildi.

Kar kalınlığı 15 santimetreye çıkan yörede, Karayollarına bağlı 3 ekip, yol açma çalışmasını sürdürüyor. Polis ekipleri de, karayolunun ulaşıma kapanması nedeniyle araçların bu güzergahtan geçişine izin vermiyor.

Cuma günü etkisini gösteren ve Cumartesi günü Türkiye’nin bir çok bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yollar kapandı, kazalar oldu. Meteoroloji ise vatandaşları kar ve buzlanmaya karşı uyardı.

Meteoroloji’den yapılan açıklamada ise Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, Erzincan, Tunceli, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Şırnak, Samsun, Ordu, Giresun, Amasya, Tokat, Yozgat, Adıyaman, Gaziantep, Kilis ve Siirt çevrelerinde sağanak, sabah saatlerinde Marmara ile güney Ege kıyıları ve Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu bölgelerinde fırtına, Marmara ile iç kesimlerde de ise buzlanma ve don olaylarının beklendiği belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
ANKARA
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te etkisini artıran şiddetli kar yağışına karşı sabah saatlerine kadar aralıksız çalışarak tüm ana arter, cadde ve bulvarları trafiğe açık tuttu.

Günlerdir Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi’nin uyarılarını dikkate almayarak, kış şartlarına uygun olmayan lastiklerle trafiğe çıkan sürücüler hem zor anlar yaşadı, hem de başka araç sürücülerini mağdur etti.

Avrupa’yı etkisi altına alarak, yaşamı felç eden kar, Ankara’yı da beyaza bürüdü. Büyükşehir Belediyesi ise iki gündür aralıksız süren kar yağışının gündelik hayatı durdurmaması için ana arterler, cadde ve bulvarlarda çok sayıdaki karla mücadele aracı ile çalışmalarını sabah saatlerine kadar sürdürdü. Sorumluluğunda bulunan tüm ana arter, cadde ve bulvarlardaki trafiği açık tutmak için yoğun çaba sarf eden Büyükşehir Belediyesi, kritik ara sokaklarda da çalışarak ilçe belediyelerine yardım etti.

52 adet kar küreme ve tuz atan araç (unimog), 19 adet önü bıçaklı ve tuz atan kamyon, 27 adet greyder, 35 adet kepçe, 21 adet loder, 19 adet dozer ve 1103 personel, 41 ayrı ekip ile 24 saat süreyle 3 vardiya halinde çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, gece boyu Başkentli sürücülere yardımcı olmaya çalıştı. 130 tonluk 1 adet Tuz Silosu ve 1 adet Tuz Solüsyonu Hazırlama Tesisi’ne de sahip olan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şiddetli kar yağışı ve buzlanmaya karşı zorlu bir operasyon yürüttü.

ÖNLEM ALMAYAN SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI
Büyükşehir Belediyesi’nin tüm çalışmalarına rağmen yollarda yine de istenmeyen sahneler yaşandı. Bazı sürücülerin günlerdir Meteoroloji ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin uyarılarına kulak asmadan, kış şartlarına uygun olmayan lastik ve araçlarla yola çıkması ve araçlarında zincir bulundurmaması riskli ve tehlikeli kazalara neden oldu.

Ara sokaklar yanı sıra tuzlanmış, açık yollarda bile saatlerce araçlarını ilerletememesi veya kayarak durmaya çalışması yürekleri ağızlara getirdi.
Ankara’da etkisini sürdürmesi beklenen yağışlı hava şartlarına ve olası buzlanmaya karşı Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına aralıksız olarak devam edecek.

ANTALYA
Antalya’nın yüksek kesimlerine kar yağdı. Soğuk ve yağışlı hava Antalya’da da etkisini gösterdi. Antalya ile Korkuteli ilçesi arasındaki bölgede yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. Tahtalıbeli mevkisinde yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar kontrollü olarak Korkuteli ilçesine gönderiliyor. Karayolları ekipleri de yolun trafiğe kapanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Antalyalılar, kent merkezine yakın bölgelere yağan karın keyfini, fotoğraf çekerek, kar topu oynayarak ve kardan adam yaparak çıkardı. İlk kez kar gördüğünü söyleyen 11 yaşındaki Dilara Şahin, ailesiyle kar topu oynadı. Kardan adam yapan Şahin, bu anı unutmayacağını belirtti.

MUĞLA
Muğla’da dün gece başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı vatandaşları şaşkına çevirdi. Kar yağışının ardından çocuklar sokaklarda kartopu oynadı. Hava sıcaklığının uzun yıllardan sonra -2 dereceye kadar düştüğü Muğla’da gece başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışından sonra kar kalınlığı kent merkezinde 4, yüksek kesimlerde ise 10 santimetreye ulaştı. Karayolları ekipleri, köylerle ulaşımın aksamaması için çalışma başlattı.

Hava sıcaklığı saat 11.00 itibariyle Muğla’da -0.6, Bodrum’da 7, Marmaris’te 6, Fethiye’de 9 ve Datça’da 10 derece olarak ölçüldü.

SON 32 YILIN KAR YAĞIŞI ORTALAMASI
Muğla Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri ise Muğla’da son 32 yıla ait meteorolojik ortalamalara göre kar kalınlığının Aralık ayında en fazla 5 santimetre ölçüldüğüne işaret ederek, ”Muğla’ya geçmiş yıllarda ağırlıklı olarak Ocak ve Şubat ayında kar yağmış. Bugün yaşanan kar yağışında hava sıcaklıklarında yaşanan ani düşüşünde etkisi oldu” dedi.

ULUDAĞ
Türkiye’de kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Bursa Uludağ’da, son yağışlarla birlikte kar kalınlığı 55 santimetre olarak ölçüldü. Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkililerinden alınan bilgiye göre, özellikle cuma gecesi etkili olan kar yağışı sonrasında bölgede kar kalınlığı oteller bölgesinde 55 santimetreyi buldu. Kar yağışının bugün de aralıklarla etkili olduğu Uludağ’da, hava sıcaklığı ise eksi 10 derece civarında. Yağışların gün boyu aralıklarla devam edeceği belirtilirken, özellikle yarın öğleden sonra etkisini artıracağı vurgulandı. Kapalı bir havanın hakim olduğu Uludağ’da, buzlanma ve don olayı yaşanırken, sisten dolayı görüş mesafesi yer yer 50 metreye kadar düşüyor. Yetkililer, buzlanmaya karşı özellikle sürücülerin dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

HAKKARİ
Hakkari-Şırnak karayolu ile 58 köy yolu ulaşıma kapanırken, şehiriçi ulaşımın güçlükle sağlandığı kentte, yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 2 metreye kadar düştü.
Meteoroloji İl Müdürlüğü yetkilileri, kar kalınlığının kent merkezinde 20, yüksek kesimlerde ise 60 santimetreye ulaştığını belirterek, yağışın gün içinde devam edeceğini kaydetti.

İl Özel İdaresi yetkilileri de kar ve tipi nedeniyle 58 köy ile 140 mezra yolunun ulaşıma kapandığını vurgulayarak, yağışın yoğun olduğu bölgelerde yol açma çalışması yapamadıklarını söyledi. Karayolları 114. Şube Şefliği yetkilileri de Hakkari-Şırnak karayolunun 60. kilometresinin yoğun kar yağışından dolayı ulaşıma kapandığını, yolun ulaşıma açılması için çalışmalara başlandığını bildirdi.

BURSA’DA KÖY YOLLARI AÇILIYOR
Bursa’da ulaşıma kapalı 50 köy yolunu açma çalışmaları sürüyor. Bursa İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Daire Başkanı İsmail Aksoy, yüksek kesimlerde cuma gecesi başlayan ve cumartesi günü kent merkezinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 120 köy yolunun ulaşıma kapandığını söyledi. Dün gece geç saatlere kadar süren çalışmalarda kapalı köy yollarının önemli bölümünü açtıklarını ifade eden Aksoy, şu bilgiyi verdi: ”Özellikle yüksek kesimlerde zaman zaman etkili olan tipi, açılan yolları tekrar kapatıyor. Şu anda 50 köy yolumuz kapalı ve açma çalışmaları sürüyor. 10 greyder, 4 kar bıçaklı makine ile ekiplerimiz aralıksız çalışıyor. Bugün akşama kadar yolların tamamını açmayı planlıyoruz.”

DOĞU ANADOLU
Doğu Anadolu’nun güney ve batısı, Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile Yozgat çevrelerinde yoğun kar yağışı, Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Osmaniye’de ise kuvvetli yağış bekleniyor. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan ”meteorolojik uyarı”da Erzincan, Tunceli, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Şırnak, Amasya, Tokat, Samsun, Ordu ve Giresun’un yüksek kesimleri ile Yozgat çevrelerinde yoğun kar yağışı beklendiği belirtildi. Yarın sabah saatlerine kadar etkili olacağı tahmin edilen kar nedeniyle çığ düşmesi, ulaşımda aksama, buzlanma ve don olaylarına karşı başta sürücüler olmak üzere vatandaşların dikkatli olmaları istendi.

DOĞU AKDENİZ’DE ”KUVVETLİ YAĞIŞ”
Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Osmaniye’de ise kuvvetli yağış bekleniyor. Yarına kadar etkili olması beklenen kuvvetli sağanak yağış nedeniyle ani sel, su baskını ve yıldırım düşmesinin yaşanabileceği belirtildi. Vatandaşların ve yetkililerin gerekli önlemleri almaları istendi. Öte yandan Marmara ile yurdun iç kesimlerinde sabah ve gece saatleri öncelikli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiği, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

MERSİN
Mersin’de, önceki geceden beri etkili olan fırtına ve yağışın etkisiyle oluşan yüksek dalgalar nedeniyle sahil bandındaki bazı yürüyüş parkurları kapatıldı. Yağış ve fırtına bugün sabaha kadar etkisini sürdürdü. Olumsuz hava koşulları nedeniyle büyük dalgalar oluşunca Adnan Menderes Bulvarındaki sahil bandında yer alan bazı yürüyüş parkurları belediye ekiplerince güvenlik şeridi çekilerek kapatıldı. Bazı kişiler ise dalgaların 5-6 metreyi bulduğu gözlenen ve kentin en işlek sahil bölümü olan Barış Meydanında dalgaları izlemeye geldi. Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre, kent merkezinde son 24 saatte metrekareye 80 kilogramın üzerinde yağış düştüğü, yağışın gün boyunca aralıkla süreceği kaydedildi.

VAN
Van’da aniden bastıran kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Sabah saatlerinde etkili olan yağmur, öğleye doğru yerini kar yağışına bıraktı. Hava sıcaklığının da hissedilir derecede düştüğü kentin yüksek kesimleri beyaza bürünürken, şehir merkezinde ise belli aralıklarla kar yağışı devam ediyor. Olumsuz hava şartları nedeniyle Malatya’ya yönlendirilen Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul-Van seferini yapan yolcu uçağının ise tekrar Van’a geleceği belirtildi.
Yarın için de kentte belli aralıklarla kar yağışı beklenilirken, Van-Bahçesaray, Van-Başkale, Van-Doğubayazıt kara yolunda ise sürücülerin zincir takarak seyrettiği belirtildi.

YOZGAT
Yozgat’ta zamansız çiçek açan meyve ağaçları kar altında kaldı.
Yozgat’ta hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi sonucu çiçek açan meyve ağaçları kar altında kaldı. Yozgat’ta dün akşamüzeri başlayan kar yağışı belirli aralıklarla devem ediyor. Karayolları ekipleri gece buzlanmalara karşı yolları tuzlarken, emniyet ekipleri sürücülere kar lastiklerini takmaları konusunda uyardı.
Öte yandan kar Yozgat Çamlık Milli Parkında kart postalları aratmayacak görüntüler oluşturdu. Sıcak günlerde açan güllerde kar altında kaldı.

BAŞBAKAN’IN UÇAĞI SİİRT’E İNEMEDİ
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki heyeti taşıyan özel ”ANA” uçağı, Siirt’teki hava koşulları nedeniyle Batman’a iniş yaptı. Erdoğan ve beraberindekiler karayoluyla Siirt’e hareket etti.

MADENCİLER MAHSUR KALDI
Konya’nın Derebucak ilçesinde bir maden ocağında çalışan 20 işçinin dün akşamdan beri yağan yoğun kar nedeniyle mahsur kaldığı bildirildi. Konya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Kaçmaz, yaptığı yazılı açıklamada, dün akşam saatlerinde Konya’da başlayan yoğun kar yağışının kapattığı köy yollarının ulaşıma açılması için ekiplerin harekete geçtiğini belirtti.

Kar yağışı nedeniyle Konya’nın Derebucak ilçesindeki bir maden ocağında çalışan 20 işçinin mahsur kaldığını ifade eden Kaçmaz, işçileri kurtarmak için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

OKULLAR TATİL OLAN BÖLGELER
Konya’nın Beyşehir ve Derebucak ilçelerinde yarın okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Beyşehir Kaymakam Vekili ve Derebucak İlçe Kaymakamı İsmail Baş, yaptığı açıklamada bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların her iki ilçede de Pazartesi günü 1 gün süreyle tatil edildiğini bildirdi. Kaymakam Baş, Derebucak ilçe merkezinde ölçülen kar kalınlığının 45 santimetre olduğunu, yüksek kesimlerde daha fazla olduğunu belirterek, “Beyşehir ve Derebucak ilçelerimizde hafta sonundan itibaren etkili olan ve aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle köy yollarımızın büyük bölümü ulaşıma kapandı. Bu yolların ilçe merkezlerimizle bağlantısının yeniden sağlanabilmesi için yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediliyor” dedi.

Kar yağışı nedeniyle 242 köy yolunun ulaşıma kapandığını belirten Kaçmaz, şunlar kaydetti: ”Kapanan köy yollarının ulaşıma açılması için Konya İl Özel İdaresi Altyapı ve Çevre Daire Başkanlığınca 21 ekip oluşturuldu. Karla mücadele ekipleri kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Karla mücadelede 21 greyder, 1 kar püskürtme makinesi, 4 kar aracı, 16 akaryakıt kamyonu, 19 dozer, 2 yükleyici, 3 tır ve 8 pikaptan oluşan 74 araçlık ekipman ile yaklaşık 100 personel görev yapıyor. Kaymakamlıklardan ve jandarmadan gelecek ihbarları değerlendirerek kapanan köy yollarının anında ulaşıma açılması için çalışma başlattık.”

AJANSLAR ve Forumdas. net

Bir önceki Makalemiz olan Erkeklerin Hoşlandığı Sözler ve İltifatlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alternatif Başlıklar : kar tatili olan illerankarada nereler tatilwww bilgiyuvasi comkar tatili kar tatilikayseride tatil olan okullarrabia nurşah akarsusakaryada okullar13 ocakta tatilmitatil olan iller 16 ocak diyarbakır vb şehirlerbeyşehirde kar tatiliwww bilgiyuvasi net

kar tatili olan iller ve ilceler SerdarHan tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
  yeni 10
Benzer Konular
kar tatili olan iller ve ilceler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
26 responses to “kar tatili olan iller ve ilceler”
 1. dasfsa diyor ki:

  13 kasım 2010 da okullar tatil mi ?

 2. SerdarHan diyor ki:

  Tatil olan yerler yazıyor. Tabi yarın sabaha kadar havanın durumuna göre başka yerlerde tatil olabilir.

 3. dnz diyor ki:

  13aralık 2010da ankarada okullar tatilmi burada göremedim ?

 4. SerdarHan diyor ki:

  Ankara için şu anda kesinleşen bir şey yok

 5. ßyRm diyor ki:

  yha ßence aNkaradada tatiL olmaLı. saßahLein dona dona Kaya Kaya yoLLarLa uqraşmayaLım…!

 6. Mehmet diyor ki:

  ltfn tatil olsun ankaradada kaya kaya okula gitmeyi hiç istemiorum su anda okulların tatil oldugunu söyledilermi

 7. emre diyor ki:

  bugun okullar tatil olsun servisler zor durumdalar araabalar çok kayıyor ve bu cocukları etkıleyebılır bir servisçi arabası kaza yaptığında çocuklar yaralana bılır onun için yalvarırım okulları tatıl yapın çocukları düşünün

 8. Ozgur diyor ki:

  Ankarada Okullar Tatil Olsun !

 9. emre diyor ki:

  ankarada okulları tatil yapın hem okul taşıtları kayar hemde işe giden babalar lütfen onları riske atmayın okulları tatil yapın herkez istiyor

 10. salih diyor ki:

  Ankara’da okullar tatil olsun…!

 11. kaan diyor ki:

  ya ewet donarız arabalar burada kaza bile yaptı yerler hep buz !!!!……

 12. sevtap :)) diyor ki:

  okulları tatil yapsınlar cocuklar zorlanıyo…

 13. emre diyor ki:

  Ankarada okulları tatil yapın herkez istiyo ne olur bizi kırmayın yorumlar gittikçe coğalıyo yalvarırım okulları bugün tatil yapın

 14. burak diyor ki:

  okular tatil olsun ya bu kardadamı okula gitcez

 15. seçil diyor ki:

  okullar tatıll olsn 😀 herkez bayram etsınn ne biçm adalett buu ! bıızmde haklarımz varr haklarımıza sayqı duyuunnnn !

 16. ayşegül diyor ki:

  yha tatil etsinler onlara edionuz da bize nie tatil etmionuz sadece orda kar yook burdada var karda kayarakmı gitcez bi araba kaysında bize geçirsinmi bunu mu isdiyonuzzzz

 17. ercan diyor ki:

  ille bir iki bişi ölecek trafik kazası v.b şeylerden öyle tatil yapacaklar

 18. kübra diyor ki:

  yeter artık ankara gercekten çok soğukkk ve karr aşırı derecede yolları kapatmış durumda okulların 1 gun de olsa tatıl olmasını ıstıyoruzz.. 1. 2. sınıfa gıden cocuklara bari acınmasını ıstıyoruz..dayanılmıyo..

 19. Ecem diyor ki:

  Ankarada Okulları Tatil Yapın Herkes Zorluk Çekiyor . Servisler Zorlanıyorlar …
  Lütfen Tatil Yapın !!

 20. Mahmut diyor ki:

  Ankara’da yolların durumu berbat. Yollar saat 17:00 da donmaya başlıyor. Ben servisle giden bir öğrenciyim ve servis yokuşları ÇIKAMIYOR! Her ne kadar tuzlama olsa da hiç bir işe yaramamış. Yalnızca ana caddeleri açmışlar. Ama unutmuşlar ki insanlar sadece ana caddelerde yaşamıyor. Ankara’da okullar tatil olsun!

 21. gamze şeyma diyor ki:

  Allah aşkına Büyük Şehir Belediyesi okadar çalıştıysa,ana arterleri ara yolları açtıysa ben başka bi şehirdemi yaşıyorum acaba???Keçiöre,Etlik,Dikmen felççç felççç….

 22. yaman temel diyor ki:

  çocuklar hasta okulları tatil edin

 23. hıopiğ, diyor ki:

  tatillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 24. rabia nurşah akarsu diyor ki:

  ya sakaryaya tatil olacakmı

 25. buzda düşmüş genç :'( diyor ki:

  ya lütfen 11 mart 2011 cuma günü de tatil olsun,salı günü buzda kayıp düştüm ayağımı burktum hala acısını iliklerimde hissediyorum,şimdi heryer daha karlı ve daha buzlu bu havada okula gitmek daha da imkansız halde,Ankara Valiliği lütfen sesimizi duy cuma günü de tatil olsun lütfen :'((

 26. /8 diyor ki:

  sakaryada olacak