2015 Bim eleman-personel alımları iş başvurusu – Bim İş Başvuru Formu 2015 Personel Alım Şartları2015 Bim İş Başvuru Formu

Ülkemizin Önde Gelen Perakende Zincirlerinden olan ve hisseleri İMKB’de İşlen Gören Bim Marketler zincirinde çalışmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki Bağlantıdan Bim İnsan kaynakları sayfasına ulaşabilirler.

BİM Marketler zinciri kariyer fırsatlarını değerlendirin.. Bim iş başvurusu yaparak sizde Bim marketler zincirinin gücünden güç alabilirsiniz. BİM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan bim eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bim insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere 14 bin 900?ün üzerinde personel istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

Bim İş Başvurusunda Bulunmak İçin Tıklayın


    yeni 10
Benzer Konular
2015 Bim eleman-personel alımları iş başvurusu – Bim İş Başvuru Formu 2015 Personel Alım Şartları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
101 responses to “2015 Bim eleman-personel alımları iş başvurusu – Bim İş Başvuru Formu 2015 Personel Alım Şartları”
  1. şaban coşkun diyor ki:

    selamun aleykum ankara mamakta oturuyorm reyon gorevlisi yada katsiyerlik myaptım iş tecrubem var sizinle calısmak istiyorm bu arada askerlik gorevimi de yaptım

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.