-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

2013 Filli Boya Renk Kataloğu


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2013 Filli Boya Renk Kartelası 2011 Renk Katalogları 2013 Duvar Boyası Renk Katalogları

Konu İçerisinde bulabilecekleriniz:2013 boya renkleri, 2013 duvar renkleri, filli boya renk kataloğu 2013, 2013 duvar boyası renkleri, duvar boyası renk kataloğu, silikonlu filli boya kataloğu, filli boya 2013 renk katalogu mat silikonlu,  dışcepheboyası kataloğu, dıs cephe boyaları, filli boya renk kat, filli boya renk kartelası 2013 filli boya renk kartelası, filli boya renk çeşitleri,

Evinizde değişiklik yapmaya karar verdiniz yada yeni bir ev aldınızı veya alacaksınız. Ne yaparım nasıl dekore ederim evimi neyi nereden alacağım diye düşünüyorsunuz ve kararsız kaldınız. O zaman canınızı sıkmadan sitemizde Ev Boyamaktan Mutfak ve Banyo Düzenlemeye,Koltuk Takımlarından Yatak Odalarına bir ev için gereken ne var ise bulacaksınız..

Tek Yapmanız Gereken Ev Dekorasyonu kategorisine bakmak.

2011 yılında yeniden evlerini boya yapmak isteyenler için hazırladığımız renk kataloğu sayesinde istediğiniz rengi çok kolay bir şekilde şeçerek evinizi istediğiniz renkte boyuyabileceksiniz..

Eğer sizde renk konusunda kararsız kalıyorsanız 2 adet yada 3 adet farklı rengi karıştırarak kendinize yine bambaşka bir renk seçebilirsiniz.. Eğer bir Marshall boya mağazasına giderseniz istediğiniz rengi oradanda seçebilir iseteyip hazırlatabilirsiniz..

Bu konudaki sizlere önerebileceğimiz renkleri ise aşağıdadır..

2012 Renk Katalogları

Filli Boya Renk Kataloğu 2011

Filli Boya Dış Cephe Boyaları: 2010 2011 Renk Katoloğu ve renk Çeşitleri

Dış cepheler yapıların imajıdır. Kirlendiğinde ve hasar gördüğünde kötü bir intiba bırakır. Sağlam ve estetik görünen bir dış cephe binanın değerine değer katar; dış cephenin hasar görmesiyle birlikte binaların değeri de düşer. Dolayısıyla dış cephenin su, UV ışınları ve hava kirliliği gibi düşmanlarının baştan önüne geçmek gerekir. Bunun için de su itici, buhar geçirgen, yapışma mukavemeti yüksek ve kire karşı dayanıklı bir dış cephe boyası kullanmak önem taşır. Türkiye’nin ilk silikon reçine esaslı ve ilk fotokatalitik dış cephe boyası Amphisilan, silikonlu dış cephe boyası Muresko Silakril ve akrilik emülsiyon esaslı dış cephe boyası Betakril, binaları doğal düşmanlarından koruyarak uzun süre genç ve modern görünümlerini muhafaza etmelerini sağlar.

20080810233000001 FİLLİ BOYA,DIŞ CEPHE BOYALARI

Amphisilan:Yeni nesil silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, fotokatalitik, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.

20080810233000003 FİLLİ BOYA,DIŞ CEPHE BOYALARI

Muresko Silakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Muresko Silakril, brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılabilir.

20080810233000005 FİLLİ BOYA,DIŞ CEPHE BOYALARI

Filli Boya 2010 2011 Renk Katoloğu Betakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su izolasyon nitelikli, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş, beyaz mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.

Alternatif Başlıklar : filli boya lületaşı rengilületaşı rengi filli boyafilli boya luletasiturkuaz boya rengifilli boya yağlı boya renk kataloğufilli boya renk kataloğu lületaşıluletaşı rengifilli boya lületaşı rengi nasilfilli boya renk kataloğu 2013filli boya lüle taşı rengi

2013 Filli Boya Renk Kataloğu SerdarHan tarafından 7 Kasım 2010 tarihinde , Ev Dekorasyonu,Mobilya kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
2013 Filli Boya Renk Kataloğu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim