-----Sponsorlu Bağlantılar-----

2014-2013 Hit Türkçe Pop Şarkılar Müzikler Listesi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2014-2013 En Çok Çalınan Türkçe Pop Parçalar

Size daha önce bir çok yabancı müzik listesi sunmuştuk. Sırada artık Türkçe müzik listeleri var arkadaşlar. İlk olarak sizlere 2014-2013 En Çok Sevilen Popüler Türkçe Müzikleri paylaşarak devam ediyoruz. Sizlerde bu listede yer almasını istediğiniz popüler türkçe şarkıları ve müzikleri bizimle paylaşırmısınız.

türkçe pop müzik,Popüler müzikler,Müzik

2012 yılında izlenme rekorları kıran, en çok sevilen ve en çok dinlenen türkçe pop şarkılarını seçtik. Aşağıda son günlerin en çok dinlenen türkçe pop müzik parçaları listesine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Türkçe pop müzik sevenler için son haftalarda başarılı çıkış yapan ve top müzik listelerinin tepelerini zorlayan şarkıları listeleyelim istedik. Atiye, Yalın, Murat Boz, Bengü gibi sevilen sanatçıların şarkılarının yer aldığı listemizde sevdiğiniz şarkıları bulabilirsiniz.

2012 En Çok Dinlenen, En Güzel, En Hit, En Yeni Türkçe Pop Şarkılar

1. Atiye – Budur

2. Ozan Doğulu & Yalın – Daha Ne Diyeyim

3. Murat Boz – Geri Dönüş Olsa

4. Bengü – Saat 3

5. Gece – Yarım

6. Emre Aydın – Tam Dört Yıl Olmuş Dün

7. MFÖ – Hep Yaşın 19

İşte 2014 – 2013 döneminin Türkiyede en çok sevilen, hit ve popüler türkçe pop şarkıları, müzikleri, klipleri ve parçalarından oluşan kısa listemiz bu şekilde. Bu listeyi inceledikten sonra aşağıdaki benzer yazılar bölümümüzden diğer müzik listelerimize göz atabilirsiniz.

Nasıl Buldular: en yeni türkçe şarkılaren yeni pop şarkılarhit türkçe şarkılaren hit türkçe şarkılaryeni pop şarkılar2013 hit türkçe poptürkçe pop şarkılaren çok dinlenen pop şarkılaren son pop şarkılar2013 hit şarkılar
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


2014-2013 Hit Türkçe Pop Şarkılar Müzikler Listesi SerdarHan tarafından 14 Nisan 2012 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
2014-2013 Hit Türkçe Pop Şarkılar Müzikler Listesi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.