-----Sponsorlu Bağlantılar-----

2013 İğne Oyası Modelleri – Resimleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Bilgi Yuvası ekibi olarak sizlere 2014 2013 İğne Oyası Modelleri – Resimlerini ve ayrıca 2013 iğne oyası modası hakkında bilgileri sunmak isteiyoruz.

2013 de İğne oyaları yine çeyizlerimizi süsleyecek, gecmişten bugünümüze kadar gelen ninelerimizden bizlere miras kalan iğne oyaları en güzel şekilde çeyizlerde yerlerini alıyor. Yazmalarda ve daha bir çok yerde kullanılan iğne oyaları 2013 yılında da devam edicek. Ninelerimizden bizlere kalan mirası bizlerde kendi neslimize iletmiş oluyoruz. Özellikle iğne oyası havlu kenarı örnekleri daha çok kullanılıyor. Sevgili hanımlar sizlerin maharetli ellerinizde iğne oyaları daha da güzel şekillenicek bundan eminim çok değişik örneklerin yer aldığı resimlerde göreceksiniz, motifler öylesine güzelki canlı çicek gibiler. Siz sevgili bayanlar kendinize, sevdiklerinize yada kızlarınızın çeyizlerine çok rahatlıkla yapabileceğiniz örnekler. Maharetli ellerinize bırakıyoruz.

Evet hanımlar size tam 43 tane birbirinden güzel ve yeni iğne oyası örnekleri ni vermek istedik. iğne oyası modellerini inceleyebilirsiniz.

İğne oyaları örnekleri


Oldukça marifet isteyen iğne oyası tekniği ile yapılmış iğne oyası modelleri ni beğeninize sunuyoruz.

Basit iğne oyası yazma modelleri


İğne oyasını yeni öğrenen hanımlar için yapılışı basit ve kolay iğne oyası modelleri vermek istedik.

Etiketler: iğne oyası, iğne oyası modelleri 2013, oyalar 2013

Bir önceki makalemiz olan Rüzgarların Yönleri-Rüzgar yön İsimleri başlıklı makalemizde rüzgar, rüzgar çeşitleri ve rüzgar türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: iğne oyası modelleriiğne oyası örnekleriiğne oyası modelleri resimleriyeni iğne oyaları2013 igne oyası modelleriiğne oyası yazma modelleriiğne oyaları resimleriyeni iğne oyası modelleriiğne oyaları yenikolay iğne oyası örnekleri
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


2013 İğne Oyası Modelleri – Resimleri SerdarHan tarafından 13 Ekim 2011 tarihinde , Kadınca Konular kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
2013 İğne Oyası Modelleri – Resimleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.