2014-2015 PTT Memur Alımları, İşçi Alımları2014-2015 PTT Personel Alımları

2015 Yılı Yaklaştıkça Kamu Kurumları Yeni elaman alım planlamalarını yapmaya devam ediyor. Son yıllarda içinde bulunduğu hantal yapıdan kurtularak dinamik bir kurum olan ve karlı bir kurum olan PTT büyümeye ve istihdam sağlamaya devam ediyor. Sizlere 2014 Yılında PTT Memur alımı ve İşçi alımı gerçekleşeceği zaman gerekli bilgileri sitemizde sunacağız.

Ptt ‘ nin 2014 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Ptt’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek size uygun ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ptt alacağı personelleri yazılı ve sözlü sınava tabi tutmaktadır. Ptt’ye başvuruda bulunacak adayların, öncelikle KPSS’ den belli bir puan üzerinde alması gerekmektedir. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Sınav başvuru formunu ise yine websitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.


2014-2015 PTT Memur Alımları, İşçi Alımları SerdarHan tarafından 15 Eylül 2011 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
2014-2015 PTT Memur Alımları, İşçi Alımları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “2014-2015 PTT Memur Alımları, İşçi Alımları”
  1. mehmet tuğlu diyor ki:

    endüstri meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum. işçi ya da memur olarak biyerlere girme şansım varmı kpss not;53

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.