2014 Vergi Affı? 2014 Vergi Affı Çıkacak mı?2014 Vergi Affı Yasası 2013 Vergi Borçlarına Af Varmı Af Çıkacak mı – 2014 Vergi Borcu Af Haberleri – 2014 de Vergi Borcu Olanlara af varmı Çıkacak mı ?

vergi borçları

Esnafın ve işyeri sahiplerinin gözü kulağı hükümette. Son Zamanlarda işleri çok ta iyi gitmeyen Bağımsız  çalışan esnafın beklentisi ödenmemiş Vergilere ve cezaların af çıkması ve borçlarını yapılandırarak işlerinde birazda olsa rahat etmek ve iflas etmeden işlerini yürütebilme  şansını yakalamak. Bir türlü ardı arkası kesilmeyen ekonomik krizler nedeniyle bir türlü belini doğrultamayan işyeri sahipleri için çıkacak bir af ilaç gibi olacaktır. Bilgi yuvası olarak zor durumdaki esnaflar ve iş yeri sahipleri için inşallah böyle bir af çıkar diye temenni etmekten başka şansımız yok. Konu ile ilgili olarak bir gelişme olduğunda sizlere burada bilgileri sunacağız inşallah.

Umarım esnafın ve tüm işverenlerin vergi borcu olanların yüzünü güldüren bir açıklama gelir ve bizlerde bu güzel açıklama olduğunda sizlere sitemizden bunu duyururuz. Vergi Borçları Hakkında Bir Af Yasa Tasarısı Ortaya çıkarsa burada bulabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.


2014 Vergi Affı? 2014 Vergi Affı Çıkacak mı? SerdarHan tarafından 26 Mayıs 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

  yeni 10
Benzer Konular
2014 Vergi Affı? 2014 Vergi Affı Çıkacak mı? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
7 responses to “2014 Vergi Affı? 2014 Vergi Affı Çıkacak mı?”
 1. güliz diyor ki:

  2012de yeni bir af kanunu söz konusu olabilirmi bağkur borcum var borcumu faizsiz ödeyebilirmiyim

 2. uğurcan kömürcü diyor ki:

  2012 veya 2013 de yeni vergi affı varmı bi söylenti var vergisinin dörtte birini ödeyene borc silincekmiş öyle birsey varm cevap verirseniz çok sevinirim

 3. ahmet altın diyor ki:

  benım vergı borcum var yapılandırma yaptım ancak odeyemedım yenıden odemek ıstıyom ancak bır kolaylık yapı lırsa odeyecem devle ten yenıden yapılan dırma ve vergı faız lerın sılınmesını ıstemekteyız bukonuda devletten yardım beklelemekteyız

 4. kerim topcu diyor ki:

  yeni bir af soz konusu mu vergilerimizi odemekte zorluk cekiyoruz bu konu ile ilgili bilgilendirir seniz mutlu oluruz/

 5. bulent kılıç diyor ki:

  vergi borcum var yapılandırdım odeyemedim 2013 de vergi affı varmı cıkarsa odeyecem inşallah cıkar
  2013de vergi affı varmı soylentiler var ne kadar dogru bılgilendırme yaparsanaız sevinirim

 6. Furkan ULAŞ diyor ki:

  Kredi Yurtlar Kurumuna Vergi borcum var, yapılandırdım fakat 3 ay odeyemedim diye(2011 tam ödendi-2012 yarımda kaldı ödeyemedim) yapılandırılma hakkından düştüm.Tekrar borcum başa döndü.2013 de vergi affı varmı cıkarsa odeyecem inşallah cıkar.Lütfen 2013 yılına dair vergi affı olursa hangi ay olacak ise bılgilendırme yaparsanız cok sevinirim.

 7. SerdarHan diyor ki:

  Vergi affı çıktığında anında bilgileri burada bulacaksınız.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.