-----Sponsorlu Bağlantılar-----

2013 Dünyanın En Sevilen ve Popüler Televizyon Dizileri Listesi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

2013 Dünyanın En Sevilen ve Popüler Televizyon Dizileri Listesinde Hangi diziler vardır diye soran arkadaşlarımız için 2013 – 2014 en çok izlenilen, sevilen TV dizileri listesini hazırladık ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sizlerde eğer bu listede başka olması gerektiğini düşündüğünüz dizi var ise bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Dünyanın en sevilen en çok izlenen dizilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz;

Leyla ile Mecnun: TRT 1 televizyonunda yayınlanan absürd komedi türünde bir dizidir. Dizinin temelini Leyla ile Mecnun oluşturmakta olup, bunun üzerine de bilim kurgu ve durum komedisi öğeleri de eklenmiştir.

Leyla-ile-Mecnun

Dexter: 2006′dan bu yana Showtime kanalında gösterilen dizinin konusu, Miami Metro Polis Departmanı’nda çalışan, ancak geceleri bir seri katile dönüşen Dexter Morgan üzerine kuruludur.

Rome: Amerikan HBO kanalı yapımı olan dizi birçok ödüle aday olarak gösterilen önemli tarihsel bir dönem dizisidir. Ülkemizde CNBC-e kanalında ilk sezonu gösterilen dizi oldukça ilgi çekmiştir.

Monty Python’s Flying Circus: İngiliz BBC televizyonunda 1969 yılında gösterilmeye başlanan dizide çizgi film ve gerçek çekimlerin birlikte kullanıldığı bir dizidir. Bir İngiliz komedi grubu olan Monty Python’un yaptığı 45 bölümlük bir komedi dizisidir.

...

Avatar: The Last Airbender: Emmy Ödülü almış olan bu çizgi film dizisi, ülkemizde CNBC-e ve Nickelodeon kanallarında yayınlanmaktadır. Avatar Aang ve arkadaşlarının, dünyayı acımasız Ateş Kralı’ndan kurtarmak için verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır.

Freaks and Geeks: 90′lı yılları anlatan, 1999 yapımı olan ve Amerikan NBC televizyonunda yayınlanan bir dizidir.

House of Cards: Michael Dobbs’un eserinden uyarlanan, başrollerinde Kevin Spacey ve David Fincher’in oynadığı dizi, İngiliz BBC televizyonunun aynı adı taşıyan mini dizisinden uyarlanmıştır.

Twin Peaks: 1990 yılında David Lynch’in yarattığı bu dizi, klasik dizi mantığını, kalıplarını, müziklerini ve repliklerini kökten değiştiren özelliğe sahip önemli bir dizidir.

Cowboy Bebop: Haydut avcısı olan Spike Spiegel ve iş ortağı Jet Black’in 2071 yılından itibaren gelişen olayları konu alan animasyon dizidir.

Death Note: Suç ve suçlular konusunda polisin yetersiz olduğunu düşünen Yagami Ligth adlı gencin maceralarını anlatan animasyon dizidir.

2013 – 2014 Dünyanın En Çok Sevilen, Beğenilen TV dizileri listesinde sizce başka hangi diziler olmalı.

Nasıl Buldular: televizyon dizileri listesi

2013 Dünyanın En Sevilen ve Popüler Televizyon Dizileri Listesi SerdarHan tarafından 26 Nisan 2013 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
2013 Dünyanın En Sevilen ve Popüler Televizyon Dizileri Listesi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!