2013 Fiat Linea Özellikleri, Fiyatı ve Resimleri2013 Yeni Fiat Linea Özellikleri ve Fiyatı

Biz erkeklerin en sevdiği şeylerin başında otomobiller gelmektedir. Ülkemizde en bilindik markalardan olan Fiat 2007 yılından bu yana Linea Modeli ile Türkiye yollarında haklı bir başarıya imza atarak 85 bin civarında Fiat Lineayı üretim bandından çıkardı. 2012 – 2013 dönemine ise Linea Modeline yaptığı şık bir makyajla girdi. Bilgi Yuvası olarak sizlere Yeni Linea Hakkında Bilgiler Sunmak istiyoruz.

İlk olarak 2007 yılının ilkbahar aylarında ülkemizde satışına başlanan ve aradan geçen 5 yıl sonrasında 85 bine yakın müşterinin tercihi olan Fiat Linea, yenilenerek bayilerdeki yerini aldı.

Özellikle iç mekânda gerçekleştirilen çarpıcı değişiklikleriyle bir adım öne çıkan Yeni Fiat Linea, Fiat’ın yeni nesil tasarım anlayışı kapsamında ön ve arka bölümlerde yapılan dinamik değişimlerle de iddiasını arttırıyor.

Konfor özellikleri zenginleştirilmiş Easy, Urban ve Lounge adı verilen 3 yeni donanım paketiyle fiyat/donanım ekseninde güçlü formunu yeniden ortaya koyabilmeyi hedefleyen Yeni Fiat Linea, lansmana özel olarak Mayıs ayı boyunca 34 bin 360 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Yeni Fiat Linea, çift şeritli krom ön ızgarası, daha kaslı tasarıma sahip ön alt hava girişlerindeki krom şeritleri ve sis farlarıyla elbette yeni ön tamponuyla daha iddialı bir görünüm sunuyor. Arka bölümde ise plakalık bölümü bagaj kapağına taşınırken, krom detaylar ve yeni arka tampon yine farklılığını ilk bakışta belli eden dinamik unsurlar arasında yer alıyor.

En yoğun değişimlerin yaşandığı kabin içinde ise ön konsol, yenilik operasyonunun merkezini oluşturuyor. Sedan bir otomobile uygun renk ve kumaş döşeme seçenekleriyle kombine edilerek albenisi daha da artan yeni tasarımlı kabin içinde konfor odaklı yeni teknolojik donanımların adaptasyonu da dikkat çekiyor.

Blue& Me TM ’ye eklenen AUX girişi sayesinde iPod gibi cihazlar da bir kablo yardımıyla rahatça bağlanabilirken, USB girişinin ise orta konsola taşınmasıyla sürücünün artık çok daha rahat erişim sağlayabilmesi amaçlanıyor. Bu sayede EcoDrive özelliğinden de sürücülerinin yararlanabilmesini sağlayan yeni Fiat Linea’da ayrıca tamamen yenilenen çift iklimlendirmeli otomatik klima gibi özelliklere de yer veriliyor. 6 hava yastığının yanı sıra ESP, ABS, ASR, MSR ve Hillholder gibi aktif güvenlik sistemleriyle donatılan Yeni Fiat Linea, yağmur ve arka park sensörlerinden hız sabitleyiciye kadar zengin ekipman özelliklerine de sahip olarak müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

2603 mm’lik aks mesafesi ile hem önde hem arkada oturan yolcularına ferah yaşam alanı ve geniş diz mesafesi sunan Yeni Fiat Linea, 4596 mm’lik uzunluk (36 mm’lik artışla), 1730 mm’lik genişlik ve 1494 mm’lik yükseklik ölçüleriyle de sınıfının her açıdan kompakt estetik değerlerini de sunabiliyor. Yeni Fiat Linea, 500 litrelik bagaj hacmiyle ise (arka koltuklar katlandığında 870 litre) sınıfının en iyisi olma iddiasını yine sürdürüyor.

Easy, Urban ve Lounge adı verilen 3 yeni donanım paketiyle fiyat/donanım ekseninde güçlü formunu yeniden ortaya koyan Fiat Linea, tümü Euro 5 çevre emisyonlarını karşılayabilen biri benzinli ( 1.4 litre 77 HP) ve ikisi turbo dizel motor ( 1.3 litre 95 HP ve 1.6 litre 105 HP Multijet) tercih edilebilecek.

Sizlerde 2013 Fiat Linea Hakkındaki Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Bir önceki Makalemiz olan 2013 Ford Focus Teknik Özellikleri,Fiyatı,Resimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2013 Fiat Linea Özellikleri, Fiyatı ve Resimleri SerdarHan tarafından 9 Haziran 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
2013 Fiat Linea Özellikleri, Fiyatı ve Resimleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.