2013 İş Bankası personel alımı İş Bankası iş Staj başvurusu 20122013 İş Bankası personel alımı İş Bankası iş Staj başvurusu 2012

Soru: İş Arıyorum İş Bankası iş başvurusu 2013,İş Bankası iş başvuru formuna nasıl ulaşabilirim. Staj başvurusuda yapılabilir mi ayrıca bunuda merak ediyoruz.

Ülkemizin öncü özek sektör bankalarından olan İş Bankası 2012 – 2013 döneminde yeni şubeler açıp yeni istihdam alanları ile insanları iş sahibi yapmaya devam ediyor. Özel sektör bankaları arasında zirvede olan ve Ülkemizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından ülkemize emanet edilen İş Bankası Kariyer Fırsatları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.2012 yılı personel alımları kapsamında bir çok kişiyi iş sahibi yaptı 2013 Yılında İş Bankası Personel alımları ülkemizde önemli bir ekonomik problem olmasa sürecek gibi görünüyor.

iş bankası

iş bankası

İş bankası insan kaynakları

Kariyer Fırsatları

Bankamızda müfettişlik, uzmanlık ve memurluk olmak üzere üç ana kariyer yolu bulunmaktadır. Bu kulvarlardan Bankamıza alınan çalışanların kariyer yolları üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.

Bankamızda göreve başlayan stajyer uzman yardımcıları ve stajyer müfettiş yardımcıları bir yılın sonunda uzman yardımcısı veya müfettiş yardımcısı olurlar. Bu unvanlara sahip çalışanlar belirli bir süre sonra katıldıkları yeterlik sınavlarında başarılı olmaları halinde uzman veya müfettiş olmaya hak kazanırlar. Daha sonra performanslarına göre Bankamız yönetici kadrolarına atanırlar.

Bankamızda göreve yeni başlayan memurlar ise belirli bir sürenin sonunda katıldıkları Servis Yetkilisi Yardımcısı Seçme Sınavı’nda başarılı oldukları takdirde Servis Yetkilisi Yardımcısı kadrolarına, yine belirli bir sürenin sonunda katıldıkları II. Müdürlüğe Yükselme Sınavı sonucunda başarılı bulunmaları halinde II. Müdür olarak yönetici kadrolarına atanırlar.

İş bankası insan kaynakları ve iş başvuru detayları için tıklayınız

2013,alım sınavı,alım yapan bankalar,iş bank eleman alımı,iş bank güvenlik görevlisi alımı,iş bankası 2013 alım ilanları,iş bankası başvuru ve çalışma şartları,iş bankası insan kaynakları,iş bankası iş ilanları,iş bankası memur alımları,iş bankası personel alımı,işbank kaç kişi alacak,sınav tarihi


2013 İş Bankası personel alımı İş Bankası iş Staj başvurusu 2012 SerdarHan tarafından 14 Haziran 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

  yeni 10
Benzer Konular
2013 İş Bankası personel alımı İş Bankası iş Staj başvurusu 2012 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
5 responses to “2013 İş Bankası personel alımı İş Bankası iş Staj başvurusu 2012”
 1. Bahar Demiraslan diyor ki:

  Merhaba ben Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi,2.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Zorunlu stajımı bankanızda görmek istiyorum.

 2. hüseyin avci diyor ki:

  merhaba…ben ısparta süleyman demirel üniversitesinde 2.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum…….zorunlu stajımı sizde yapmak istiyorum…saygılar

 3. Grisilda Kola diyor ki:

  merhaba ben yıldız teknik üniversitesi matematik mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı 2013 yazında bankanızda yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim.

 4. dilek yakut diyor ki:

  merhba ben tunceli üniversitesnde bankacılık ve sigortacılık bölumünde okuyorum zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak ıstıyorum

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.