-----Sponsorlu Bağlantılar-----

2013 Model Ford Transit Özellikleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

2013 Model Ford Transit  Özellikleri  ve Fiyatı

2013 yılı gelmeden 2013 Model ticari araçlar  karşımıza çıkmaya başladı.Bu modellerden biri ise kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkan Ford Transit. Ticaret erbabının en sevdiği şeylerin başında otomobiller gelmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan olan Ford firmasının  Transit modeli ile ilgili olarak sizlere yaptığımız kısa incelemeyi sunmak istiyoruz. Ford Firması 2012 – 2013 dönemine  Ford Transit Modeline yaptığı şık bir makyajla girdi. Bilgi Yuvası olarak sizlere Yeni Ford Transit Hakkında Bilgiler Sunmak istiyoruz.

Model Ford Transit 2013 ,

2013 Ford Transit

2013 Model Ford Transit Hakkında Bilgi,

2013 Model Ford Transit

...

Yepyeni görünümüyle Minibüs, Kombi ve Van olarak sunulacak Ford Tourneo Custom Consept, fuarda sadece Minibüs versiyonu ile sergilenecek.

Sekiz koltuklu şık konsept araç ister bireysel kullanımda ister Turizm yolcu taşımacılığında isterse de VIP yolcu taşımacılığında yeni bir enerji getirecek. Tourneo Custom Concept, otomobile benzer sürüş karakteri ve konforun yanı sıra güncel Focus’a gönderme yapan sürücü odaklı kokpiti ve yepyeni lüks iç mekan tasarımı ile dikkat çekiyor.

Yenilikçi katlanabilen ve çıkarılabilen koltuk yapısı sayesinde kullanıcıya farklı koltuk kullanım seçenekleri sunabilmesi ile hem iş hem de hobi amaçlı kullanıma uygun kombinasyon sağlanabiliyor. Buna ilave olarak araçta bulunan ve segmentinde çığır açacak teknolojiler arasında sesle kumanda edilen araç için bağlantı sistemi SYNC ile Acil Durum Desteği de bulunuyor

En ileri sürüş destek sistemlerine sahip Tourneo Custom Concept, sınıfının en iyi yakıt tüketimi için Ford’un düşük CO2 emisyonlu ECOnetic teknolojilerinden yararlanıyor.

2013 Model Ford Transit Anahtar Teslimi satış fiyatı şu anda net olarak belli değildir.

Bir önceki makalemiz olan 30 lu Yaşlarda Yapabileceğimiz Sporlar Hangileridir ? başlıklı makalemizde 30 lu yaşlar, Spor ve yapılacak sporlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: 2013 model ford transitford transit 2013 yeni kasa minibüs2013 model ford transit fiyatlarıford minibüs 2013ford transit 2013 minibüs2013 model fort transitfort transit 2013 minibüs2013 ford minibüsford transit 2013 özellikleri2013 ford transit fiyatları

2013 Model Ford Transit Özellikleri SerdarHan tarafından 21 Temmuz 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
2013 Model Ford Transit Özellikleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “2013 Model Ford Transit Özellikleri”
  1. umut diyor ki:

    bence güzel olmuş hem kÇ YILDIR AYNI KASADAN SIKILDIK ARTIK ACEBA UZUN TRANSİTLERDE BÖYLEMİ OLACAAK

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!