-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

2014 Petkim Personel Alımı İş ve Staj Başvurusu


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2014 Petkim Eleman Alımları

Ülkemizin en eski ve köklü PetroKimya kuruluşu olan Petkim kadrolarında kariyer yapmak isteyenler için 2014 – 2015 Dönemi Petkim Personel alımları staj ve iş başvurusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Sizlerde kariyerinizi Petro  Kimya Sektöründe sürdürmek istiyorsanız Petkim sizin için doğru adres olabilir.

petkim logo

Petkim PetroKimya ile çalışmak ister misiniz? Petkim 2013 yılında çok sayıda kişiyi istihdam etmeye hazırlanıyor… 1965 yılında kurulan Petkim Petrokimya Holding ülkemizin en gözde şirketlerinden biridir ve 50´yi aşan petrokimyasal ürün yelpazesiyle bugün sanayimizin vazgeçilmez bir hammadde üreticisi durumundadır.

Petkim´in ürettiği petrokimyasal ürünler; İnşaat, tarım, otomotiv, elektrik, elektronik, ambalaj, tekstil sektörlerinin önemli girdileridir. Ayrıca, İlaç, boya, deterjan, kozmetik gibi birçok sanayi İçin girdi üretilmektedir. İnsana saygılı, çevreye duyarlı üretim teknolojisiyle, kültürel, sosyal, ekonomik yaşamımıza yaptığı katkılarla yurdumuzun gurur kaynağı olmaya ve ülke ekonomisine değer katmaya devam eden Petkim dönem dönem yaptığı yeni personel eleman alımlarıyla istihdama büyük katkı sunmaktadır. Petkim’de çalışmak ve kariyer yapmak isteyen adaylar aşağıda incelemiş olduğumuz insan kaynakları politikasını gözden geçirerek iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Petkim İnsan Kaynakları

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Türk sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

İşe Alım

Şirketimizin işe seçme sürecindeki temel amacı, motivasyonu yüksek, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Petkim’i geleceğe taşıyacak etkin insan kaynakları istihdam etmektir.

Bu amaç doğrultusunda eleman alım ilanları kurumsal web sitesi üzerinden yayınlanmakta ve özgeçmişler aynı sitede oluşturulan başvuru sistemi üzerinden kabul edilmektedir.

Petkim’in personel ihtiyacı olduğunda, başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adaylar belirlenmekte ve görüşmeye çağırılmaktadır. Mülakatlar yetkinlik bazlı yapılmakta olup işin gerektirdiği duruma göre adaylara kişilik envanterleri, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları da uygulanabilmektedir.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara Petkim İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Dileyen adaylar ilgili birimden güncel iş ilanları ve iş başvuru formuna ulaşarak başvurularını yapabilirler.

Petkim İnsan Kaynakları İçin Tıklayın

2014,petkim,petkim çalışma başvuru şartları,petkim eleman alımı,petkim ik,petkim insan kaynakları,petkim iş başvuru formu,petkim işçi alımı,petkim personel alımı

Alternatif Başlıklar : petkim eleman alımıpetkim işçi alımıpetkim iş başvurusupetkim iş ilanlarıpetkim staj başvurusu 2013petkim iş başvurusu 2013PETKİM PERSONEL ALIMIpetkim işçi alımı 2013petkim stajpetkim iş ilanları 2013

2014 Petkim Personel Alımı İş ve Staj Başvurusu SerdarHan tarafından 5 Temmuz 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
  yeni 10
Benzer Konular
2014 Petkim Personel Alımı İş ve Staj Başvurusu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
3 responses to “2014 Petkim Personel Alımı İş ve Staj Başvurusu”
 1. ALİ ATİK diyor ki:

  merhaba dokuz eylül üniversitesi makina bölümü mezunuyum petkim firmasında iş muracatı için yazışmak istedim firmanızda bana bi yer açıklık varsa seve seve çalışmaya hazırım. saygılasrımla
  ali atik

 2. mustafa imal diyor ki:

  merhaba meslek lisesi mezunuyum elektirik bölümü 5 yıl otel işaatlarında caliştim askerdensonrada otelde calıştım elektirikci olarak meslegimde iddalıyım işten kacmayan biriyim turuzimmi bırakmayı düşünüyom şirketinizde banagöre yervarsa sizlerle calışmak istetrim t

 3. hakan mutlu diyor ki:

  ALİAĞA MESLEKLİSESİ PETROKİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAMA VE SERTİFİKAMIZI ALMAMIZA RAĞMEN MAVİ YAKA PERSONEL ALIMLARINDA HİÇ DEĞERLENDİRİLMİYORUZ HAKKIM OLAN İŞİ KAZANACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM ŞANS BİR GÜN PETROKİMYA MEZUNLARINADA GÜLECEK İNŞALLAH

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s