2013 Polislik Sınavı Başvuruları Hakkında Bilgi 2013 Polislik Sınavı Başvuruları Hakkında Bilgi Ne Zaman polislik sınavları, polislik sınavı, polis sınavları, polislik sınavı 2012, polislik sınavı ne zaman, polislik sınavları ne zaman yapılacak gibi kafanıza takılan soruların yanıtlarını sizlere kısaca vermek istiyoruz.
Soru: Ben şu an üniversite 1. sınıfta okuyorum ama poliste olmak istiyorum. Anladığım kadarıyla başvuru için lise diploması istiyorlar. Ben başvuramaz mıyım bu durumda var mı bunun bir hal çaresi?

Cevap: Devam ettiğiniz yüksek öğretim kurumuna giderek lise diplomasının onaylı suretini alabilirsiniz. Bu belge ilk aşamada kabul edilir. İntibak eğitimi sona erdikten sonra ise gidip kurumdan ilişiğinizi kesip lise diplomasının aslını getirebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan 2011 Yılında Kaç Polis Alınacak-PMYO lara Kaç Kişi Alınacak başlıklı makalemizde emniyet, polis ve polis memuru alımı 2011 hakkında bilgiler verilmektedir.


2013 Polislik Sınavı Başvuruları Hakkında Bilgi SerdarHan tarafından 25 Eylül 2012 tarihinde , Türk Polisi kategorisine eklenmiştir.

  yeni 10
Benzer Konular
2013 Polislik Sınavı Başvuruları Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
3 responses to “2013 Polislik Sınavı Başvuruları Hakkında Bilgi”
 1. zeynep demir diyor ki:

  2013 polis sınav başvuruları ne zaman başlayacak ve boy çok sorun mu illa bayanlarda 1.65 mi olması mı lazımmm?

 2. fatih önder diyor ki:

  ben bu sene 2 yılık yüksek okul bitiriyorum hayatımda en cok iste diğim polis olmak bana nasıl yardımcı olabilirsiniz derslerim alta kalırsa baş vura bilirmiyim

 3. Esin Altınsoy diyor ki:

  2013 basvuruları mayısta bitmiş bu sene başka sınav var mı yoksa seneye mi ?

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.