Sponsor Bağlantılar


2014 Yeni Yılda (Yılbaşında ) Evde Neler Yapılır Nasıl Eğlenebiliriz ?


Sponsor Bağlantı

2014 Yılbaşında Eğlenmek için ne yapabiliriz sorusunun yanıtını arayanlara 2014 Yeni Yılda (Yılbaşında ) Evde Neler Yapılır Nasıl Eğlenebiliriz başlıklı yazımızda cevap vermek istiyoruz. 

2014 Yeni Yıl Eğlenceleri

Yılbaşına girerken ailece neler yapabilirsiniz nasıl eğlenebilirsiniz kısaca açıklamak istiyoruz.

Akşam saatlerinde tüm aile fertleri geldikten sonra öncelikle aşırı olmayan bir yemek yemenizi tavsiye ederiz. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerine kadar zaten bol bol yiyeceksiniz. Tatsızlık olmayan bir yılbaşı için Alkol olmaması yararlı olacaktır çünkü alkol kullandığınız zaman sarhoşluk durumunda güzel başlayan bir gece güzel bitmeyebilir.

Bol bol meyve almanızı özellikle mevsim meyvelerinden güzel bir meyve salatası yapmanızı öneriyoruz. Patlamış mısır da sizin için oldukça güzel bir atıştırmalık olacaktır. Sağlık için çok yararlı olmayan oldukça da zararlı diyebileceğimiz cips ve fabrikasyon atıştırmalıklardan uzak durmanız da güzel olacaktır.

Yemeği yedikten sonda meyveleri yemeye başladıysanız sonrada artık isteyenler televizyon izleyebilir, ama yok ailece birlikte hareket edeceğiz diyorsanız ne dersiniz tombala oynayalım mı, yada monopoly tabu benzeri bir oyun oynamak..

Bütün bunları oynuyorsunuz ve saatler 00;00 gösteriyor ve yeni yıla merhaba dediyseniz eğer uykusu gelenler uykuya gidebilir, uykusu gelmeyenler ise TV izleyebilir.

Not: Dini adetlerimiz arasında olmayan yeni yıl kutlamasından uzak durmanız sizin için faydalıdır. Ama illaki kutlayacağım diyorsanız da en azından alkol gibi zararlı alışkanlıklar ve hindi pişirmek gibi hristiyan adetlerinden uzak durmanızı öneriyoruz.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki makalemiz olan Sarı Gelin başlıklı makalemizde Türkü Hikayeleri ve Türküler ve Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: 2013 yenı yilyeni yılda neler yapılıryılbaşında ne yapılıryeni yıl 2013yılbaşında ne yapmalı 2014yeni yıl mesajları 2013yeni yilda evde ne yapilirylbanda ne yaplryılbaşında ne yapılır 2014evde yilbaşi parti̇si̇ ai̇lece nasil yapilir

2014 Yeni Yılda (Yılbaşında ) Evde Neler Yapılır Nasıl Eğlenebiliriz ? SerdarHan tarafından 6 Aralık 2012 tarihinde , Bilgi Dağarcığı kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
2014 Yeni Yılda (Yılbaşında ) Evde Neler Yapılır Nasıl Eğlenebiliriz ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!