-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

2014 Başak Burcu Sağlık Durumu Nasıl Olacak?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2014 Başak Burcu Sağlık Durumu Nasıl Olacak?, Burçlar ve Sağlık Yorumları

2014 yılı özellikle sağlık konusunda neler yaşıyacak.Başak burcu sinir sistemini ve barsakları yönetir.Başak burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: ince belli zayıf, ortadan uzun boylu, yuvarlak yüzlü pembe-beyaz ya da esmer tenlidirler.

Başak Burçları 2014 Yılının ilk ayları başak burçları için strese bağlı ağrılar gerginlikler yaşayabilirsiniz,sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.2014 kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya dikkat etmelidirler.

Başak Burçları Sağlık koşullarını iyi değerlendirirler. Bazıları hastalık hastası olurlar. Hastalanınca üstlerine titrenmesini isterler.

Ayrıca Başak burcu mide ve sinir sistemini yönettiği için Başak’ların hastalıkları genel olarak bedenin bu bölgeleriyle ilgilidir.Bu nedenle beslenme ve dinlenmelerine özen göstermelidirler. Pratik ve yöntemci yaradılışlarından ötürü sağlık koşullarına uyarlar. Hastalık hastalarının dışında az hastalanırlar.

Bir önceki makalemiz olan Rüzgarların Yönleri-Rüzgar yön İsimleri başlıklı makalemizde rüzgar, rüzgar çeşitleri ve rüzgar türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : 2014 başak burcubaşak burcu 2014başak 20142014 yilinda saglik konusunda en iyi burclarbaşak 2014 sağlıkbaşak burcu bayramda nasıl olacakyay burcunun 2014 te sağlık durumu ne olacak

2014 Başak Burcu Sağlık Durumu Nasıl Olacak? SerdarHan tarafından 17 Mart 2013 tarihinde , Kadınca Konular kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
2014 Başak Burcu Sağlık Durumu Nasıl Olacak? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.