2014 Kova Burcu Yorumu Aşk Durumu Para Durumu Ruhsal ve Ekonomik Durum2014 Kova Burcu Yorumu Aşk Durumu Para Durumu Ruhsal ve Ekonomik Durumu nasıl olacak,

Kovalar kesinlikle bencil kişiler değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin aynı olanaklara sahip olmasını isterler. Kendi olanaklarının bütün iyi ve inanan insanlarında sahip olmasını ister. 2013 yılında maddi olarak daha iyi imkanlara sahipolacak ve borçlarınızı bitirme şansına sahip olacaksınız, sizden ricamız rehavete kapılıp aşırı harcamalardankaçınıp eski duruma düşmemeniz, çünkü ileriki yıllarda daha çok paraya ihtiyacınız olacak

Kova Burçları Jüpiter 22 Ocak ve 3 Haziran tarihleriarasında üçüncü eviniz Koç burcuna kısa bir gezi yapıyor. Her an, en beklenmedik anlarda gelebilecek güzel haberlere açık olun. Ayrıca Jüpiter komşularınız, kardeşleriniz ve aileniz dışındaki akrabalarınızla ilişkilerinizi güçlendiriyor. O yüzden kendinizi geri çekmeyin; çevre kurma cazibenizi harekete geçirin ve ilgi alanlarınızı, umutlarınızı, arzularınızı paylaşın. Olabildiğince erkenplan yapmaya ve takviminizi güncel tutmaya çalışın. Her ikisi de zaman yönetimi konusunda size yardımcıolacaktır, çünkü sürekli bir koşturma içinde olacaksınız ve neredeyse tanıdığınız herkes sizden ilgi bekliyor olacak.

Kova burcu kadını ve erkeği 2014 yılının gelip çatması ile birlikte sosyal hayatta daha uygun bir davranış gösterecek ve diğer insanlar tarafından kendinizi daha çabuk bir şekilde gösterebileceksiniz. Aynı zamanda bu popülerliğiniz sayesinde kendinizi daha güzel bir duruma getirebilmek için bol bol süslenmenize dikkatedeceksiniz. Sizi takip eden kişiler genel olarak sizden yaşça büyük ve olgunluk seviyesine yetişmiş kişiler olacaktır. Bu dönemde dış etmenlere göre daha fazla bir şekilde gerçekçi, dürüst ve sosyal hayatta etkili dostlaredineceksiniz. Aynı zamanda bu dostlarınız arasında çok popüler hale geleceksiniz. Büyük grupların aktivitelerini planlayabilecek ve organize etme gibi büyük bir sorumluluk elde edeceksiniz. İnsanların veya belirli bir kesim toplulukların destekleyicisi hatta belki kurucusu bile olabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Rüzgarların Yönleri-Rüzgar yön İsimleri başlıklı makalemizde rüzgar, rüzgar çeşitleri ve rüzgar türleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2014 Kova Burcu Yorumu Aşk Durumu Para Durumu Ruhsal ve Ekonomik Durum SerdarHan tarafından 17 Mart 2013 tarihinde , Kadınca Konular kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
2014 Kova Burcu Yorumu Aşk Durumu Para Durumu Ruhsal ve Ekonomik Durum isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.