-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

2015 Ak Parti Ankara Milletvekili Adayları Kimlerdir İsim Listesi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

 2015 akp milletvekili adaylar, ak parti milletvekili adaylar,  akp adaylar 2015, ankara ak parti aday adayları, ak parti ankara aday adaylar listesi belli mi, akp ankara milletvekili adayları belli oldumu,2015 ak parti Ankara milletvekili adayları, 2015 AK parti ankara milletvekili aday adayları, 2015 Genel Seçimlerinde Ak Partiden Ankara Adayı Olacak Milletvekili Aday Adayları büyük bir mücadele içindeler. Yakın Zamanda Ankara AKP Milletvekili Adayları Belli Olacak Bilgi Yuvası ekibi olarak siz Ak Partili Arkadaşlarımızın Milletvekili Adaylarını Tanıtabilmesi İçin Bu sayfamızı size ayırdık. Sizlerde Ankara Ak Parti Milletvekili Adayları ve Aday adaylarını bu sayfada yorum kısmına ekleme yapmak suretiyle tanıtabilirsiniz.

akparti-logo

ANKARA BİRİNCİ VE İKİNCİ BÖLGE ADAYLARI LİSTESİ
Ahmet Gündoğdu
Ahmet İyimaya
Asuman Erdoğan
Aydın Ünal
Barış Aydın
Burak Ceylan
Emrullah İsler
Ertan Aydın
Faruk Koca
Fatih Erdol
Hasan Albayrak
Hüsamettin Korkutata
İsmail Karaosmanoğlu
Jülide Sarıoğlu
Lütfiye Cam
Mehtap Toruntay
Murat Alpaslan
Mücahit Arslan
Mürşide Balaban
Naci Ağbal
Nurdan Şanlı
Nurettin Akman
Osman Gökçek
Seyit Sert Çelik
Ünsal Ban
Yadigar Gökalp
Yalçın Akdoğan
Yıldız Kara

AK Parti’nin 2015 milletvekili genel seçimler için yürüttüğü seçim takvimi 20 Şubat’ta aday adaylığı başvurularının bitmesiyle başladı. AK Parti’ye toplam 6223 kişi milletvekili aday adaylığı için başvurdu. Bu aday adaylarının 1040’ı kadınlardan oluştu. 28 Şubat-1 Mart tarihlerinde milletvekili adayları için AK Parti teşkilat temayül yoklaması yapıldı. 6 Mart 2015 tarihinden itibaren ise AK Parti genel merkezde adaylarla yüzyüzü mülakatlar yaptı. 23 Mart 2015 tarihinde AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu başkanlığında İstanbul milletvekili adayları listesine son şekli verildi. AK Parti YSK’ya aday listelerini teslim etmesinin ardından Yüksek Seçim Kurulu 14 Nisan 2015 tarihinde geçici aday listelerini yayınlayacak. AK Parti geçici milletvekili aday listesi resmi gazete aracılığıyla duyurulacak. AK Parti milletvekili kesin aday listesi ise 24 Nisan 2015 tarihinde yine YSK tarafından açıklanacak.

Sizlerde Adayınızı Bu sayfada Tanıtabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan CHP 2015 Milletvekili aday listesi?CHP Milletvekili Adayları kimler başlıklı makalemizde 20115 milletvekili adaylar, 2015 milletvekili aday listeleri ve aday listeleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : çelik tencere nasıl parlatılırırmak adlarıak parti ankara adaylarıak parti milletvekilleri isim listesigöktürk alfabesi ile kısa bilgisinan akçıl kaç yaşında

2015 Ak Parti Ankara Milletvekili Adayları Kimlerdir İsim Listesi SerdarHan tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
2015 Ak Parti Ankara Milletvekili Adayları Kimlerdir İsim Listesi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
s