-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

9.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları Sayfa 19 – 20


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2012 – 2013 9.Sınıf Edebiyat Kitabı Tüm Cevapları Sayfa 19 – 20   – Lise 1 2012 – 2013 Dönemi Edebiyat Dersi Çalışma Kitabı sayfa 19 – 20  ve Tüm Cevaplarını sizlere sunmaya çalıştık Umarım yararlı olmuştur. Sizlerde cevaplarda eksiklik ve hata varsa bize bildirin. Hangi Çalışma kitabının Cevabını istiyorsanız bize belirtmeniz durumunda en kısa zamanda hazırlanıp sunulacaktır.
Sayfa 19:

Yorumlama ve Güncelleme kısmındaki 3.soru noktalı yerin cevabı :
Ülkemizin diğer ülkelere daha iyi tanıtılabilmesi için ülkemizin güzelliklerini bir dergiye döküp reklam olarak dağıtabilir veya diğer ülkelerin televizyonlarında bizim ülkenin gezip görülecek yerlerinin tanıtımı yapılabilir.

sayfa 19 en alttaki değerlendirme

1)şairlerin diğer insanlardan farklı duygular hissettikleri belirtilmiştir.Atatürkün sana verdiği önem anlatılmaktadır.
2)bboşluk doldurmaca
tanınmasında ,sanatlar ve sanat
3) D şıkkı olacak

Sayfa 20
1.Bilim ve Uzay bilimi fotoğrafları vardır.Edebiyat’ın bilim üzerindeki yerini ve ilişkisini anlatıyor olabilir.
2.Ay’a gidecek araçtan ve bu aracın nelerden yapıldığından bahsediyor.
3.Bilgi vermek amaçlı yazılmış olabilir.Evet kaynaklık etmiştir.Roman yazarken, yazdığı romanda bazı gerçeklere de yer veriyor ve bilim adamları Jules Verne’nin eserlerini inceleyerek buluş ve keşiflerin oluşmasında kolaylık sağlamışlar.

Bir önceki makalemiz olan (AÖL) Açık Öğretim Lisesinden Nasıl Mezun Olabilirim başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : 9 sınıf edebiyat 19 sayfa cevaplarıülkemizin diğer ülkelere daha iyi tanıtılabilmesi için neler yapılabilir9 sınıf edebiyat sayfa 19 cevapları9 sınıf türk edebiyatı 19 sayfa cevapları9 sınıf edebiyat sayfa 199 sınıf türk edebiyatı sayfa 19 cevapları9 sınıf edebiyat 19 sayfaedebiyat kitabı cevapları sayfa 199 sınıf edebiyat kitabı cevapları sayfa 20lise 1 edebiyat kitabı sayfa 19

9.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları Sayfa 19 – 20 SerdarHan tarafından 31 Ağustos 2012 tarihinde , Eğitim kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
9.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları Sayfa 19 – 20 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.