-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Adanada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---
ADANADA EV VE ARSA YATIRIMI_FİYATLARI

Adanada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler neresi ve Adana ilinde Arsa ile ev fiyatları ne kadar diye merak eden arkadaşlarımız için konu ile ilgili sizlere bilgi verecek bir paylaşım hazırlamak istedik. Umarım size faydalı olur.

KARAİSALI YOLUNU İZLEYİN

Adana’nın son dönemde yıldızı parlayan bölgeleri arasında Karaisalı yolu,  Kozan yolu ve  M1 Alışveriş Merkezi’nin çevresi gösteriliyor. Adana Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Burhan Coşkun, gelişme potansiyeli olan bölgedeki tarlaların metrekare fiyatının 80 ila 200 lira arasında olduğunu söylüyor. Coşkun, bölgelerdeki arsa fiyatları hakkkında ise şu bilgileri veriyor: “M1’in çevresindeki konut imarlı arsaların metrekaresi 100-500 lira; Karaisalı yolundaki konut imarlı arsaların metrekaresi 40 ila 100 lira; Kozan yolundaki arsalar ise 30 ila 150 arasında bir fiyattan satılıyor. Bu bölgelerdeki sanayi imarlı arsaların metrekare fiyatı 100 ila 300 lira arasında değişiyor. Bu üç bölgedeki yeni konutların fiyatları, 80 bin liradan baylayıp 200 bin liraya kadar çıkabiliyor.”
Adana’da Seyhan ilçesinin kuzeybatısı ve Yüreğir ilçesinin de kuzeydoğusu, rantın yükselen bölgeleri olarak göze çarpıyor. Yüreğir’deki arsaların metrekaresi 20-70 lira arasında değişiyor. Adana’nın planlı gelişen bölgelerinden Yeni Adana’da ise arsaların metrekaresi 300 liradan başlayıp 1000 liraya kadar çıkabiliyor. Yeni Adana’da daire fiyatları ise metrekare bazında 800 ile 1000 lira.

Bir önceki makalemiz olan Beklentilerin Işığında 2011 başlıklı makalemizde Kişisel Gelişim Yazıları ve olumlu düşünme hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : ADANADA ARSA YATIRIMIadana yuregirde arsalar kactan gidiyoradanada gelişen yerler

Adanada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler SerdarHan tarafından 3 Mayıs 2011 tarihinde , Emlak-Konut kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Adanada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Adanada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler”
  1. Zeki diyor ki:

    Adanada Arsa Fiyatları hakkında daha detaylı bilgisi olan varmı.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s