Sponsor Bağlantılar


AKP’nin En Çok Oy Aldığı İl,Şehirler, Oy Oranları


Sponsor Bağlantı

Ak Parti En Çok Hangi İllerde Oy Aldı

Geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimlerde AKP Ak Parti oy oranının artırarak güven tazeledi. Bu seçim sürecinde Ak Parti Bazi illerde Resmen Tulum çıkardı. Ak Partinin En çok hangi şehirlerde oy aldığını konumuz içinde bulabilirsiniz.

AK Parti şu ana kadar sayılan oylara göre 70 ilde birinci oldu. Fakat bazı iller varkı AK Parti buralarda adete oy patlaması yaptı.

AK Part kesin olmayan sonuçlara göre; Erzurum’da yüzde 69,63, Konya’da yüzde 69,76,
Rize’de yüzde 69, Kahramanmaraş’da yüzde 70,23, Aksaray yüzde 66,26, Malatya yüzde 68,48,

Bingöl’de yüzde 67,9, Elazığ’da yüzde 67,63, Kayseri’de yüzde 65,05 ve Adıyaman’da yüzde 67,8 oy alarak bu illerde yüzde 65’i aşmayı başardı.

Bir önceki makalemiz olan Sarı Gelin başlıklı makalemizde Türkü Hikayeleri ve Türküler ve Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: 2014 seçimlerinde AKPnin en yüksek oy aldığı illerak parti en cok xhangi illerde oy sldiak partinin en cok oy aldigi ilakp aldığı oyakp en yüksek oy aldığı ilakp inin aldı büyük şehirlerakp nin en çok oy aldığı illerakpartinin en çok oy aldigi illerakpnin bugüne kadar aldığı oy oranları

AKP’nin En Çok Oy Aldığı İl,Şehirler, Oy Oranları SerdarHan tarafından 14 Haziran 2011 tarihinde , Bilgi Dağarcığı kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
AKP’nin En Çok Oy Aldığı İl,Şehirler, Oy Oranları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!