-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Amcaya Kısa Anlamlı Güzel Doğum Günü Mesajları 2015 Sözleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Amcaya Kısa Anlamlı Güzel Doğum Günü Mesajları 2015 Amcaya Doğum Günü Kutlama  Sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.Sizlerde amcanıza yollayacağınız doğum günü sözlerini ve mesajlarını buradan alıp paylaşabilirsiniz.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın :)

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA…

Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nicemutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle
yaşa! Nice yaşlara…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Bir önceki makalemiz olan 2015 Askerdeki Kardeşe,Oğluma,Arkadaşıma Doğum Günü Sözleri ve Mesajları başlıklı makalemizde 2013, Asker Doğum Günü Sözleri ve doğum günü Mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: amcaya doğum günü mesajıamcaya doğum günü mesajlarıamcaya doğum günü sözleriamca doğum günü mesajlarıamcaya güzel sözlerdogum gunu mesajları amcayaamca icin dogum günü mesajiamcalara doğum günü mesajlarıdoğum günü mesajı amcayaamca oğluna doğum günü mesajı
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Amcaya Kısa Anlamlı Güzel Doğum Günü Mesajları 2015 Sözleri SerdarHan tarafından 23 Ekim 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Amcaya Kısa Anlamlı Güzel Doğum Günü Mesajları 2015 Sözleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.