-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Android Telefonlarda Format Nasıl Atılır?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Android Telefonlarda Format Nasıl Atılır?

Son yılların en favori cep telefonu işletim sistemi olan Android Telefonların Formatlanma İşleminin Nasıl Yapıldığını kısaca sizlere açıklamak istiyoruz.

Android telefonlarda format atma işlemi kolay bir işlemdir. Bazı durumlarda telefonunuz donmaya başladığında ve virüs gibi durumlara maruz kalındığından format atarak bu durumları düzeltebilirsiniz.

Format genelde ses açma tuşu ve power kombinasyonuna basılı tutulduğunda başlanan bir eylemdir. Bu hard format olarak bilinmektedir. Telefon içerisinin komple temizlenmesini sağlamaktadır. Bunun için telefon rehberinizi ve kişisel bilgileriniz varsa önceden telefon içerisinden almanızı öneriyoruz çünkü silinebilir. Yedeklerinizi aldıktan sonra hard format atarak telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Telefonunuz ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde açılacaktır. Her android telefonun format işlemi farklılık gösterebilir. Bu durum için araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz.

Android telefonlara format nasıl atılır diye ve telefon isminizi yazmanız halinde siz telefonunuza nasıl format atıldığını detaylı bir şekilde sitemizde görebileceksiniz. Eğer bu tür işler hakkında hiçbir bilginiz yoksa bu işe kalkışmamanız gerekir. Aksi halde telefonunuz kilitlenebilir. Telefonlarınızı yedeklemeyi unutmamanız gereklidir. Aksi halde telefon içerisinde yer alan bilgilerin geri gelmemek kaydıyla silineceğini unutmamanız gerekiyor.

( Bu Makale Bilgi Media Group İçin İnternet Dışı Kaynaklarca Hazırlanmıştır. Özgün İçeriğin Kopyalanması Durumunda Yasal Haklarımız Saklıdır. )

Bir önceki makalemiz olan Kulak Deldirme Tecrübemi Merak Ettiniz mi? başlıklı makalemizde kulak deldirme, kulak deldirmek ve kulak deldirmek için yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: nasıl imail atılır telefonimeil nasıl atılırimeil nasil atilir androidorjinal telefona nasıl imeyil atılırsamsung imeyil nasil atilirsamsung s4 gt i9500 imeyli atma sifresitefona nasıl imeil atılırtelefona imei nasıl atılırtelefona ıp atmatelefonun imei numarası nasıl atılır
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Android Telefonlarda Format Nasıl Atılır? SerdarHan tarafından 11 Aralık 2012 tarihinde , Teknoloji kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Android Telefonlarda Format Nasıl Atılır? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Android Telefonlarda Format Nasıl Atılır?”
  1. murat aslan diyor ki:

    telefonum sony exksperia ray bu telefona nasıl format atılır yardımcı olursanız sevinirim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.