-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Ankara’da Arsa Alınabilecek Yerler


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Ankara’da Arsa Alınabilecek Yerler

Başkent Ankarada nerelerde arsa yatırımı yapılabilir, Ankaranın Arsa Yatırımı için uygun bölgeleri ve semtleri hakkında sizleri kısa bir bilgi notu sunmak istiyoruz.


Arsa alımların son zamanlarda önemli noktada yer teşkil etmektedir. Çünkü ucuz fiyatlara aldığınız arsalar, aldığınız yere göre ileride iyi derecede satılabilir. Yani aldığınız bir arsayı 3-4 yıl sonra 2 hatta 3 katı gibi bir fiyatına satabilirsiniz. Arsayı aldığınız yer oldukça önemlidir.

Şehir dışından bir yerden aldığınız arsa veya şehir içinde aldığınız bir arsa birkaç yıl içerisinde fiyatlarını katlayabilir. Bunun için şehrin geliştiği yön doğrultusunda arsa almanız sizin işinize yarayacak ve kâr yapmanızı sağlayacaktır. Öncelikle burada dikkat edeceğini yer gelişmekte olan yerleri bulmanızdır. Eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız buradan arsa alabilir ve geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Ankarada Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler

Ankara’da arsa alınacak yerler şuralarıdır: Ayaş ve güneyleri, Sinanlı’nın doğusu, Yenikayı ve Golf Kulübü’nün çevresi, Keçiören, Bağlum civarları arsa alınacak yerler olarak emlakçılar tarafından belirlenmiştir. Buradaki piyasa çok hareketlidir ve gelişime açık, gelişmekte olan bölgeler arasında yer almaktadır.

Alacağınız arsa gelişmekte olan bölgelerden olmalıdır. Böylece ucuz fiyata alır ve ileride daha fazla fiyata satarsınız.
( Bu Makale Bilgi Media Group İçin İnternet Dışı Kaynaklarca Hazırlanmıştır. Özgün İçeriğin Kopyalanması Durumunda Yasal Haklarımız Saklıdır. )

Bir önceki makalemiz olan Beklentilerin Işığında 2011 başlıklı makalemizde Kişisel Gelişim Yazıları ve olumlu düşünme hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: ankarada arsa alınacak yerlerankarada nereden arsa alınırankarada arsa nereden alınırankarada arsa nereden alınır 2013ankara\da nereden arsa alınırankara arsa nereden alınırankarada arsa nereden alınır 2014ankarada arsa nereden alınır 2012ankara arsa yorumankarada arsa alınacak yer 2014
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Ankara’da Arsa Alınabilecek Yerler SerdarHan tarafından 5 Aralık 2012 tarihinde , Emlak-Konut kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Ankara’da Arsa Alınabilecek Yerler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.