16.03.2012  SerdarHan

Aöf Açıköğretim 2013-2014 Kayıt Tarihleri--- Sponsor Reklamlar ---

2013-2014 Anadolu Üniversitesi Kayıt Tarihleri – AÖF Açıköğretim Fakültesi 2013-2014 Kayıt Zamanı ve Tarihlerini Sizlere Hazırlamış Olduğumuz Paylaşımımızda Bulabilirsiniz. Net Olarak 2013 – 2014 Eğitim Öğretim Dönemindeki Kayıt Tarihleri Belli Olduğunda Güncellenmiş Konumuzda Bulabilirsiniz. 2013-2014 AÖF Kayıt Tarihlerini Sitemizde Paylaşmıştık ve Sizlerde En Güncel Bilgileri Burada Bulup Teşekkür Ettiniz. Umarım 2013 – 2014 Dönemindede Bizimle Olacaksınız.

aöf kayıtları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi 2014-2013 eğitim dönemi OSYS yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Aşağıdan öğrenebilirsiniz.

2014 2013 Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, AÖF Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihleri açıklandı.

2013-2014 Açıköğretim Kayıt Takvimi

AÖF – 2013 2014 Kayıtları başlıyor, işte Aöf Üniversite kayıt tarihleri Aöf kayıt zamanları, 2013-2014 Açıköğretim Lisans Tamamlama Kayıt Tarihleri Kayıt Tarihleri, Anadolu Üniversitesi 2013-2014 Eğitim yılı çoklu kayıt duyurusu, 2013-2014 öğretim yılı internet başvuru, kayıt ve kayıt yenileme tarihleri şöyle:

Anadolu Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların’, ‘Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların’ ve ‘Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların’ internet başvuru ve kayıt işlemlerinin ‘İnternet başvuru’ ve ‘AÖF bürolarına kayıt’ olmak üzere iki aşamada gerçekleşeceği belirtildi.

Kayıtların 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği ifade edilen açıklamada, “Adayların kayıtlarını tamamlamaları için internet başvurusunun ardından ‘İnternet Başvuru Belgesi’ ile birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2013-2014 öğretim yılı ÖSYS yeni kayıt, Jandarma Meslek Eğitimi kılavuzunda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak Vakıfbank’a ödeme yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıtlar 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihler arasında kayıt yaptıramayanlar ise mazeret beyan ederek 16-17 Eylül tarihlerinde kayıt yaptırabilecekler. Adaylar ‘İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’, ‘Öğrenci Kılavuzu’ ile dönemlik kredili sistem hakkında bilgilerin yer aldığı ‘Dönemlik-Kredili Sistem Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzu’nahttp://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden ya da http://kayit.anadolu.edu.tr internet başvuru sitesinden ulaşabilirler. Öğrencilik işlemleri ile ilgili sorular için ise 444 10 26 numaralı telefondan Açıköğretim Etkileşim Merkezi’ni arayabilir ya da http://www.anadolu.edu.tr adresindeki ‘Açıköğretim’ linkinden büro hizmetleri ve AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirler” denildi.
Kayıt                                                           Tarih

İlk Defa Kayıt Yaptıracaklar  –                         2-17 Eylül Tarihleri Arasında
Kayıt Yenileme Yapacaklar   –                        16-27 Eylül Tarihleri Arasında
Lisans Tamamlama, 2. Üniversite, DGS, Yatay Geçiş –  30 Eylül – 25 Ekim Tarihleri Arasında
Ek Yerleştirme Yapacaklar    –                        7-25 Ekim Tarihleri Arasında
Alternatif Başlıklar : aöf af 2013aöf kayıtları ne zaman başlıyor 2012açıköğretim kayıtları ne zaman başlıyor 2012aöf afaçıköğretim başvurularıaçıköğretim başvuruları 2012açıköğretim üniversite kayıtları ne zaman başlıyor 20122012 aöf kayıtları ne zaman başlıyoraöf 2012 kayıtları ne zaman başlıyoraöf başvuruları

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları

için 9 cevap

 1. yiğit sirkeçioğlu diyor ki:

  lys için kayıt olunacağını bilmiyorduk ve lyslere giremiyorum . Neden başta fazla para aldılar ?

 2. Can diyor ki:

  Merhabalar ben bu sene Beykent Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığını (2 senelik) bitirdim. bu sene ygs ya da dgs ye girmedim. Aöf işletmeye direk girebiliyormuyum.

 3. ALİ diyor ki:

  Merhabalar ben bu sene sakarya üniversitesi 2 yıllık Bilgisayar Programcılığını bitirdim. bu sene ygs ya da dgs ye girmedim. Aöf işletmeye direk girebiliyormuyum. eğer edebiliyorsam kayıtları ne zaman ve nerde yaptırıyoruz

 4. mehmet boztepe diyor ki:

  can ve ali arkadaşların bilgilerine: bildiğim kadarıyla ön lisan diploması veya gecici mezuniyet belgesi olanlar.Anadolu üniversitesi açık öğretime alanınız yada bir başka bölüme baş vura biliyorlar.Bir başka bölümede kayıt yaptırırken ortak derslerini varsa ondan muaf sayılıyorsunuz.muaf olmadığınız dersleri alıyorsunuz.kayıt yaptırmak için de anadolu üniversitesi açık öğretim bürolarına baş vura bilirsiniz.siz yinede emin olabilmek internetten ana dolu üniversitesi’nin öğrenci işlerinin numarasını bulun ve öğrenci işlerine danışın.NOT:BİLGİ PAYLAŞTIKCA ÇOĞALIR,ANLAM KAZANIR.

 5. harun diyor ki:

  mehaba myo dan sonra 3.sınıftan başlanabliyor.bu lisans tamamlamamı yoksa ikinci ünüversitemi oluyor ikisinin
  farkıne

  teşekkürler.

 6. busra gozupek diyor ki:

  ben acık uni erzurum kazandm kayıt yaptrmam ıcın orya gtmem gerekıo mu

 7. seher ayan diyor ki:

  ben ıkı yıllık okudum ama ygs sınavına gırmedım gecıs yapmak mumkun mudur bırde bu ıkı yıllık da okursak 4 yılık gıbı olur mu

 8. ömer kılıçoğlu diyor ki:

  herkese merhaba.. arkadaslar ben suanda 2yıllık işletme okuyorum 2.sınıftayım suanda fakat acıkogretıme gecmek ıstıyorum çeşitli nedenlerden dolayı gecmem gerekıyor! acaba gecebılırmıyım gecipte aynı sekılde 2.sınıftan devam edebılırmıyım.. yardımlarınızı beklıyorum çok teşekkur ederım sımdıden..

 9. Mehmet Kamil TAŞKIR diyor ki:

  2013- 2014 yılı öğrenci kayıtları ile ilgili duyuru ne zaman yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bilgi Yuvası Hayata Dair Bilgi