Arkadaşa Mektup Nasıl Yazılır – Arkadaşa Mektup ÖrnekleriBilgi yuvası olarak sizlerle güzel ve ilginç bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere arkadaşa mektup örnekleri,arkadaşa yazılan mektup örnekleri,arkadaşa mektup,arkadaş mektup örnekleri hakkında bilgileri sunmak istiyoruz.

Arkadaşlarımızın değerini bilelim, bu devirde arkadaş zor bulunuyor. Dostu bulmak ise imkansız gibi bir şey oldu. Gün gelirde arkadaşlarımızdan uzakta kalırsak kader ağlarını örüp bizi arkadaşlarımızdan ayırırsa arkadaşlarımızı mektupsuz bırakmayalım. Ne kadar nostaljik çağ gibi görünsede mektuplar yürek okşayan en güzel yazılardır.
Arkadaşına mektup yazmakta zorlanan takipçilerimiz için arkadaşa yazılmış bir mektup örneğini paylaşmak istiyoruz.
Arkadaşa komik mektup
Ey benim candan ciğerden, tuzdan biberden sevgili çok neşeli, hal hatır kahve ortası kelebek yumurtası, kızların hastası arkadaşım merhaba!…
Sarılıp sakladığım gül suyu şişesinden, kalbimin en derin köşesinden, alemin neşesinden benden uzak gözlerinden öperim. Hal hatırdan birkaç satır yazması bizden, okuması ve gülmesi senden.
Arkadaşım, nasılsın iyimisin? iyi ve neşeli olmanı, seni ve beni, kızlardaki bedeni, gemideki yelkeni, dünyada olup biteni, asker ocağında sevda çekeni, canlı cansız kara sevdayı, dağı, taşı, köydeki kazı, havadaki yıldızı, sandıktaki bezi, duvardaki sazı, raydaki treni, arabadaki freni yaratan Yüce Allah’tan dilerim. Senden beni soracak olursa canım sağdır.
Kapılmışım dünya kervanına mutlaka gideceğim kızların yanını, arkadaş ben burda öyle bir derde düştüm ki sorma! En büyük d*****a çıktım. Bana şu reçeteyi yazdı. Ben bu ilacı burada bulamadım sen bulursan gönder…
25 mısır darısı, 75 tekel birası, 30 yumurta sarısı, 3 şişe konyak, 5 tane manyak elma gibi yanak, kiraz gibi dudak, karpuz gibi kalça, 5 kilo salça, 1 kilo tuz, 3 kilo muz, 15 tane buz, 18 yaşında öpülmemiş bir kız… Bunların hepsini bir fındık kabuğuna doldur 25 gün kaynat, 30 gün oynat, 15 gün sağut, 7 gün karıştır ve acele şu adrese gönder:
Gitti gelmez tümeni, dağıldı toplanmaz tugayı, deliler olayı, şoförler takım berduşlar mangası….
Bu adreste bulamazsan, ikinci adrese gönder:
Çocuklarda yarışçı, caddelerde barışçı, aralarda ortamcı, köyde bekçi, evde döşekçi

Bir önceki makalemiz olan 30 lu Yaşlarda Yapabileceğimiz Sporlar Hangileridir ? başlıklı makalemizde 30 lu yaşlar, Spor ve yapılacak sporlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Arkadaşa Mektup Nasıl Yazılır – Arkadaşa Mektup Örnekleri SerdarHan tarafından 13 Temmuz 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Arkadaşa Mektup Nasıl Yazılır – Arkadaşa Mektup Örnekleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.