-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Atatürk ün nüfusa kayıtlı olduğu İl ve Şehir Hangisi, Nüfus Bilgileri Nelerdir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Atatürk ün nüfusa kayıtlı olduğu İl ve Şehir Hangisi, Nüfus Bilgileri Nelerdir sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

Atatürk ün nüfusa kayıtlı olduğu il neresidir hangisidir,

Atatürk hangi ile kayıtlıdır,

Atatürk nüfus cüzdanında hangi şehire kayıtlıdır

Şeker bayramının birinci günü… Gazi Paşamızın üzerinde lacivert bir takım, ayağında siyah iskarpin var. Valilikte yapılan bayramlaşmadan sonra Belediyeye geçildi. Belediye Meclisi salonunda Gazianteplilerle buluşan büyük kurtarıcı, onların sorunlarını dinledi, ihtiyaçlarını saptadı. Halk vilayetimizde bir lise açılmasını istedi. Gazi hemen Başvekil İsmet İnönü’ye bir telgraf göndererek bu isteğin gerçekleştirilmesini buyurdu.

Gaziantep Lisesi hiç zaman yitirilmeden hemen 11 Şubatta açıldı.

Gaziantep Şehir Meclisi aldığı bir kararla Gazi Paşa’ya “Hemşerilik” belgesi verilmesini kararlaştırdı. Yapılan törende nüfus belgesi, Belediye Başkanı Hamdi Kutlar tarafından büyük Ata’ya sunuldu. Bu belgede atanın kaydı şöyle yer almaktaydı:

Adı: Gazi Mustafa Kemal
Baba Adı: Ali Rıza
Ana Adı: Zübeyde:
Doğum Yeri ve Yılı: Selanik, 1881
Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer: Gaziantep
Köyü veya Mahallesi: Bey Mahallesi
Hane No: 4
Cilt No: 96
Sayfa: 56

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: atatürkün hangi ilin nüfusuna bağlı kısaca yazıataturk hangi ilin nufusuna kayidirataturk un hangi ile bagli oldugunufus kayitli oldugu ilataturk hangi sehire kayitliATATÜRK ün nüfusa kayıtlı olduğu şehirlerataturkun kayitli oldugu ulkeatatürkün nüfusa kayıtlı olduğu il hangisimustafa kemalin nüfusu hangi ilebağlı
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Atatürk ün nüfusa kayıtlı olduğu İl ve Şehir Hangisi, Nüfus Bilgileri Nelerdir SerdarHan tarafından 29 Aralık 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Atatürk ün nüfusa kayıtlı olduğu İl ve Şehir Hangisi, Nüfus Bilgileri Nelerdir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.