-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Avea Gizli – Özel Numara Kapatma


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Avea Gizli Numara Kapatma

Avea Özel Numara Kapatma – Avea Gizli Numara Kapatma – Avea Gizli Numara Engelleme – Avea Özel çağrı kapatma işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizlere kısaca yanıt vermek istiyoruz. Malumunuz Cep telefonu kullanıcılarının en önemli problemlerinin başında sürekli olarak istemediğiniz kişilerden gelen gizli ve özel numara aramaları gelmektedi. Sizlere bu yazımızda Özel Aramalara Avea Hattı Nasıl kapatırız sorusunun yanıtını vermek istiyoruz.

Gizli numaralardan gelen aramaları artık engelleyebilirsiniz. Servisi aktive etmeniz durumunda gizli numaralardan gelen aramalar size yönlendirilmeyecektir. Gizli numara ile arayan kişiye, sizin gizli numaralardan çağrı kabul etmediğiniz bilgisi verilecektir.

Web üzerinden;avea resmi web sitesinden yapabilirsini
Wap üzerinden;
Gizli numara engelle aktivasyon işlemlerinizi wap.avea.com.tr “İşlemler” menüsü altındaki “Hattınızla İlgili İşlemler” menüsünden yapabilirsiniz.

*253# ile;
Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli.

*253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

*100# ile;
Gizli numara engelle aktivasyon işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz.

Alternatif Başlıklar : avea gizliye kapatmawww bilgiyuvasi comavea zel numara engellemeavea gizli numaraya kapatmatelefonu ozel numaralara kapatmaavea ozele nasıl kapanıravea ozel numara kapatAvea özel kapamaavea özel aramaları kapatmayhs-ddc_bd

Avea Gizli – Özel Numara Kapatma SerdarHan tarafından 16 Haziran 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Avea Gizli – Özel Numara Kapatma isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
s