-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Beşir Atalay Biyografisi, Nereli ,Kaç Yaşında, Hayatı, Memleketi Hakkında Bilgi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Beşir Atalay Biyografisi

Beşir Atalay Biyografisi, Nereli ,Kaç Yaşında, Hayatı, Memleketi Hakkında Bilgileri ve Resmini sizlerle paylaşıyoruz. Umarım yararlı olmuştur sizler için ve aradığınız bilgiye ulaşmışsınızdır.

Beşir Atalay 60. Hükümette İçişleri Bakanlığı, 59. Hükümette ve öncesindeki 58. Hükümette Devlet Bakanı , XXII. XXIII. Dönem Ankara, XXIV. dönem Kırıkkale Milletvekilidir.

Beşir Atalay, 1 Nisan 1947′de Kırıkkale Keskin’de doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı.

ABD Michigan Üniversitesi’nde ziyaretçi öğretim üyesi olarak bulundu. Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak ders verdi. 22. ve 23. Dönem Ankara Milletvekili. 58 ve 59. Hükümetlerde Devlet Bakanlığı yaptı. 60. Hükümet’te İçişleri Bakanlığı görevine getirildi.

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Kırıkkale Üniversitesi KurucuRektörü, Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi Koordinatörü sıfatlarını taşımaktadır. Beşir Atalay evlive 3 çocuk babasıdır.

Bu sayfada Beşir Atalay isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

Bir önceki makalemiz olan Bir Gün Bitecek Bir Aşk Değildi Bizimkisi başlıklı makalemizde Ayrılık Mektupları, Ayrılık Yazıları ve serdar yıldırım şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: beşir atalay nerelibeşir atalay nerelidirbeşir atalay ın hayatıbeşir atalay hayatıbeşir atalay boyubeşir atalay kaç yaşındaşovmen atalay ın memleketi neresibeşir atalay biyografibeşir atalayın memleketibesir atalay kac yasindanereli

Beşir Atalay Biyografisi, Nereli ,Kaç Yaşında, Hayatı, Memleketi Hakkında Bilgi SerdarHan tarafından 29 Ekim 2012 tarihinde , Dijital Fotoğraf Makinaları ve Kameralar kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Beşir Atalay Biyografisi, Nereli ,Kaç Yaşında, Hayatı, Memleketi Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!