-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Brezilya Fönü Nedir ? Nasıl Çekilir ? Fiyatları


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Brezilya Fönü Nedir ? Brezilya Fönü Nasıl Çekilir ve Brezilya Fönü Fiyatları Ne Kadardır Kaç liradır gibi sizlerin kafasına takılanları yanıtlamak istioruz.

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir

Brezilya fönü,brezilya fönü nedir,brezilya fönü nasıl yapılır,brezilya fönü ücreti,brezilya fönü fiyatı
Bugün dikkatimi çeken bir tanıtımı sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar.Artık saçlarınız harika olacak…

Brezilya fönü; nano teknolojiyle hazırlanmış şampuan ve serumlarla kuaför ve güzellik merkezlerinden yapılması önerilen saç şekillendirme yöntemidir. Bu işlem sayesinde saçlarınız ister çok kıvırcık olsun ister dalgalı olsun yaklaşık 4 ay boyunca yeni fön çekilmiş gibi bakımlı görünmesini sağlamaktadır.

Brezilya fönü kuaför ya da güzellik merkezlerinde ortalama 200 – 500 TL arasında fiyatlara yapılmaktadır. Fön fiyatlarının 3 TL’den 30 TL’ye kadar değişen fiyatlarla yapıldığı düşünülürse 1 ay boyunca saçlarınızın fönlü görünmesini sağlayacak Brezilya fönünün bütçenize göre pahalı ya da ucuz olduğunu değerlendirebilirsiniz.

...

Brezilya fönünü saç şekillendirmeyle birlikte saç bakımı olarak da ele alınabilir. Fönden yıpranan saçlarınızın uçları kırılabilir ancak Brezilya fönü sayesinde saçlarınızın her zaman bakımlı görünür. Sabah uyandığınızda işe giderken hazırlanma süreniz kısalır.
Eğer doğru ellerde Brezilya fönü yaptırırsanız; saçlarınız zarar görmez. Bu nedenle fön yaptıracağınız güzellik uzmanı ya da kuaförü iyi seçmelisiniz.

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır

Son zamanlarda oldukça rağbet görülen ve çok beğenilen Brezilya Fönü hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz.. Brezilya Fönü Nasıl Çekilir hemen konumuza geçiyoruz sevgili bayanlar..Brezilya fönü, elektriklenen, çok zor şekil alan ya da hiç almayan şaçlar için gerekli ve faydalı bir uygulama. Brezilya fönü yaptıran birçok tanıdığım gayet memnunlar, fakat tecrübeli ve yetkin bir kuaföre yaptırılması şart. Aksi taktirde saçlarınızın çok zarar görmesi kaçınılmaz.

Brezilya fönüne geçmeden önce saçlar iyice yıkanıp tamamen kurutulur. Ardından brezilya fönü için saçlar ayrılır ve brezilya fönü saçlara sürülür. Fön ve fırça yardımı ile kurutulur. Ardından brezilya keratin saçlara sabitlenir ve saçlar yeni görünümüne kavuşur.

Brezilya fönünün fiyatları kuaförden kuaföre ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişmekler birlikte, genelde 200-500 TL arasında ücret talep edilmektedir.

Bir önceki Makalemiz olan Suna Dumankaya Genç Kalmaya Yardımcı Bitkisel Kürler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: brezilya fn nedirbrezilya kratini ve brezilya fönü fiyatı nekadardır

Brezilya Fönü Nedir ? Nasıl Çekilir ? Fiyatları SerdarHan tarafından 31 Ekim 2012 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Brezilya Fönü Nedir ? Nasıl Çekilir ? Fiyatları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!