Burak Özçivit Kimdir,Hayatı,Nereli,Boyu,Yaşı,SevgilisiÜnlülerin Hayat Öykülerini Paylaşmaya Burak Özçivit İle Devam Ediyoruz. Konumuz İçinde Burak Özçivit Kimdir,Nerelidir,Boyu,Yaşı ve Kilosu Hakkında Bilgileri ve Sevgilisi Hakkında Bilgileri Bulacaksınız. Ayrıca Konumuz Sonunda Burak Özçivitin Resimlerini Bulacaksınız.

burak özçivitin boyu kaç,burak özçivit kaç kilo,burak özçivit boyu,burak özçivit kilosu,

Küçük Sırlar Dizisinde rol alan Burak Özçivit’in boy ve kilosu merak konusu..
İşte oyuncu hakkında herşey..

Burak Özçivit 23 Aralık 1984 İstanbul doğumlu.
Boy : 1.87
Beden : 40-50
Göğüs : 102
Bel : 80
Basen : 94
İç Dış Bacak : 88-113
Jean : 32-34
Ayak : 44
Göz : Kahverengi

Adı: Burak Özçivit
Doğum Tarihi: 24 Aralık 1984
Doğum Yeri: İstanbul
İşi: Model / Oyuncu
Eğitim: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü
Aşk Meşk: Eski Survivor yarışmasında yarışmacı olan Başak Özer ile birlikteymiş kendisi

Burak Özçivit Boyu: Burak Özçivit 184 cm boyunda

Burak Özçivit hangi dizilerde oynamıştır, oyunculuğa ne zaman başlamıştır, nerelidir, kaç yaşındadır, boyu kaç, burcu nedir, biyografisi ve daha çok bilgiler…

Burak Özçivit İstanbul’da 24.12.1984 yılında dunyaya gelmiştir. Oyncu çocukluk yıllarını İstanbul da geçirmiştir. Burak Özçivit eğitim hayatı ise Kazım İşmen Lisesinde başarılı bir öğrenci olarak bitirdi. lise hayatından sonra Üniversiteye ise güzel sanatlar fakültesini kazanarak orda eğitim hayatına devam etti.

Burak Özçivit’in sevdiği şeylerden biriside araba kullanmak, spor yapmak, futbol oynamak, kitap okumak ve müzik dinlemek…

Burak Özçivit oyunculuk hayatına ilk adım atması ve bu hayata 2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmasında ki performansı neden olmuştur. yarışmadan ünlü oyuncu gelecek vadeden olarak ünvan aldı.

Bu yarışmada kendini gösteren oyuncu 2005 yılında bu yarışmaya tekrardan katılır ve orada ise birinci seçilir. Bunun yanı sıra dünyanın en iyi 2. mankeni olarak seçilmişitir.

2005 yılında bu başarıları yakalamasıyla reklam ve defile ajamsları oyuncunun peşini bırakmıyordu. Hergün iş teklifi alan oyuncu tabi ozamanlar mankenlik yapıyordu. Faruk saraç, Abbate, Tween ve Network gibi ünlü markaların yurt dışı yurtiçi defilelerine katıldı buralarda görev aldı.

Dizilere ve Sinemaya ise 2007 yılında başlamıştır. 2007 Kasım ayında Mia Danışmanlık ve Dada Filmin beraber hazırladığı Musallat sinema filminde rol aldı.

Dizi olarak ise ilk olarak Eski 18 dizisinde oynamıştır. Zoraki Koca dizisinde Ömer karakteriyle tv ekranlarında daha fazla tanınmaya başlandı hayran sayısı arttı. Orada ki zengin çocuğu rölüyle başarılı bir dönem geçirmiştir.

Küçük Sırlar dizisinde Çetin karakterini canladırmıştır.

Buraz Özçivit şimdilerde ise Mühteşem Yüzyıl Dizisnde oynamaktadır. Malkoçoğlu karakterini canladırmaktadır. Bu dizide oynayan herkez rölünde oldukça başarılı ve kalite bir dizidir.

Burak Özçivit’in Oynadığı Diziler

Eksi 18 (Murat) 2006
Zoraki Koca (Ömer) 2007
Baba Ocağı (Güven) 2008 – 2009
İhanet (Emir) 2010
Küçük Sırlar (Çetin) 2010

Burak Özçivit ResimleriBir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Burak Özçivit Kimdir,Hayatı,Nereli,Boyu,Yaşı,Sevgilisi SerdarHan tarafından 29 Mart 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Burak Özçivit Kimdir,Hayatı,Nereli,Boyu,Yaşı,Sevgilisi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.