-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Burcu Biricik Kimdir ? Hayatı ? Nereli


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Burcu Biricik Kimdir ? Hayatı ? Nereli ? Resimleri, Yaşı Kaç Göz Rengi nedir gibi kafanıza takılan soruların yanıtlarını hazırladığımız kısa  biyografi ile sizlere sunmak istiyoruz.

Burcu Biricik resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Burcu Biricik Kimdir?
04 mayıs 1989 da antalya da doğdu. Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol aldı. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Miss Mediterranean kraliçesi seçildi.Burcu Biricik ayrıca ”Artiz Mektebi” proğramına katılmıştır.

Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : burcu biricik saç rengiburcu biricik göz rengiburcu biricikburcu biricik kimdirburcu biricik saç rengi nedirburcu altın boyuburcu biriciğin saç rengiburcu biricik saç rengi neburcu altın kimdirburcu altın hayatı

Burcu Biricik Kimdir ? Hayatı ? Nereli SerdarHan tarafından 27 Eylül 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Burcu Biricik Kimdir ? Hayatı ? Nereli isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s