-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Çaydanlık Nasıl Parlatılır İçindeki Kireç Nasıl Temizlenir ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Çaydanlık Nasıl Parlatılır İçindeki Kireç Nasıl Temizlenir  ve çaydanlığı ışıl ışıl yapmanın pratik yolları ve püf noktalarını size kısaca anlatmak istiyoruz.

           Çaydanlık parlatmak oldukça basittir. Zamanla kullanılan ve sadece yıkanarak kaldırılan çaydanlıklar kararacaktır. Bu çaydanlıkları parlatmak için öncelikle marketlerde satılan parlatıcılardan alarak kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra limon suyunu çaydanlık içerisinde kaynatarak hem içinin parlamasını sağlayabilir hem de kireçlerinin sökülmesini sağlayabilirsiniz. Aldığınız parlatıcıları, çaydanlığı yıkadıktan sonra iyice çaydanlığa sürünüz ve bu işlemi defalarca uygulayınız. Çaydanlığınızın parladığını göreceksiniz. Sirke de bu konuda etkili bir yöntemdir.

Çaydanlıkları sirke suyuyla iyice ıslatarak bekletebilirsiniz. Bu sayede de çaydanlıkların parladığın vurgulanmıştır. Dikkat edilmesi gerek bir konu vardır. Eğer çaydanlıkları kimyasal maddelerle parlatırsanız, daha sonra iyice yıkamanız gereklidir. Çünkü bu kimyasal maddeler sağlık için oldukça tehlikelidir. Karbonatta parlatıcı özelliği gösteren bir üründür. Çaydanlıklarınızın parlamasını istiyorsanız karbonatta kullanabilirsiniz. Sıcak suyla karbonatın karışımını çaydanlığınıza bastırarak sürünüz. Daha sonra yine sıcak suyla çaydanlığınızı iyicene yıkayınız. Böylelikle parladığını göreceksiniz. Bu parlatma işlemini haftada bir yaparsanız çaydanlıklar kararma göstermeyecektir. Ancak uzun süre yapmazsanız iyice rengini atacak ve bir metal haline gelecektir
( Bu Makale Bilgi Media Group İçin İnternet Dışı Kaynaklarca Hazırlanmıştır. Özgün İçeriğin Kopyalanması Durumunda Yasal Haklarımız Saklıdır. )

Bir önceki makalemiz olan Alev Alev Romantizm Romantikler için başlıklı makalemizde Romantizm hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: caydanlik nasil temizlenirçaydanlık nasıl parlatılırçaydanlığın parlaması içinçaydanlık parlatmaçaydanlığın dışı parlaması için ne yapmalıyanan çaydanlığın dışı nasıl parlatılırçaydanlık içi nasıl temizleniryanan çaydanlık dışı nasıl temizlenirçaydanlık kireci nasıl temizleniryanan çaydanlık nasıl parlar

Çaydanlık Nasıl Parlatılır İçindeki Kireç Nasıl Temizlenir ? SerdarHan tarafından 8 Aralık 2012 tarihinde , Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Çaydanlık Nasıl Parlatılır İçindeki Kireç Nasıl Temizlenir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.