Sponsor Bağlantılar


Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir


Sponsor Bağlantı

cimri nedir? cimri ne demek?

cimri nedir? cimri ne demek, cimri eş anlamlısı, cimri anlamı, cimri açıklaması, cimri ile ilgili bilgi, cimri kelimesinin anlamı, cimri hakkında bilgi, cimri kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, cimri sözcüğü ne anlama gelmektedir, cimri kelimesinin eş anlamlısı, cimri wikipedia, cimri sözcüğünün eş anlamlıları.

Cimri Kelime Anlamı

1. sıfat Elindeki parayı harcamaya kıyamayan, bitli, eli sıkı, ekti, hasis, kısmık, kibritçi, mıhsıçtı, nekes, pinti, sıkı, varyemez

 

Cimri Eş Anlamlısı

Cimri-Pinti

Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: cimrinin eş anlamlısıcimri es anlamlısı nedircimri eş ve zıt anlamıcimri zıt anlamlısıel sözcüğünün eş anlamlısıNe_es=cimrierkek arkadaşım çok cimri ne yapmalıyımcimrinin zit anlami nedircimrinin eş ve zıt anlamlısı nedircimri zit anla

Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir SerdarHan tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!