-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

cimri nedir? cimri ne demek?

cimri nedir? cimri ne demek, cimri eş anlamlısı, cimri anlamı, cimri açıklaması, cimri ile ilgili bilgi, cimri kelimesinin anlamı, cimri hakkında bilgi, cimri kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, cimri sözcüğü ne anlama gelmektedir, cimri kelimesinin eş anlamlısı, cimri wikipedia, cimri sözcüğünün eş anlamlıları.

Cimri Kelime Anlamı

1. sıfat Elindeki parayı harcamaya kıyamayan, bitli, eli sıkı, ekti, hasis, kısmık, kibritçi, mıhsıçtı, nekes, pinti, sıkı, varyemez

 

Cimri Eş Anlamlısı

Cimri-Pinti

Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : cimri eş anlamlısıcimrinin eş anlamlısıcimri es anlamicimri zıt anlamlısıcimri eş ve zıt anlamıcimrinin es anlamıcimri kelimesinin eş anlamlısıcimri es anlamlısı nedircimrinin eş anlamı neCimrinin eş anlami nedir

Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir SerdarHan tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Cimri Nedir – Cimri Ne Demek – Cimri Eş Anlamlısı Nedir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.