-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Daha Şık Daha Çekici Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Daha Şık Daha Çekici Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli, Nelere dikkat Etmeliyiz, Şık ve Güzel Giyinmenin incelikleri hakkında merak edilenlerin yanıtlarını sizlere giyim uzmanlarınca hazırlanmış olan ve aşırı ayrıntıya girmediğimiz bilgi notumuz ile anlatmak istiyoruz. Bu tavsiyelerimiz ile sizlerde daha şık ve çekici olacaksınız.

Vücut kusurlarınızı örtecek doğru giyim tarzı sayesinde, iyi görünmekle ilgili tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için, tüm gardırobunuzu yenilemeniz de gerekmiyor. Ufak rötuşlarla çok daha iyi görünmeyi başarmak elinizde.

cekici-giyinme

İç çamaşırı

Uzmanlar, kadınların her zaman göğüslerini tam toparlayan bir sutyen giymeleri gerektiğini belirtiyor. İyi bir sutyenin, göğüsleri kaldırıp beli ortaya çıkarttığını vurgulayan uzmanlar, ince askılı üstler giyiliyorsa, sutyen askılarının görünmesinde bir sakınca olmadığını ifade ediyor.

Aksesuar

Balıkçı yaka bir kazağın üzerine asla kolye ya da fular takmayın. Kısa boylular da, kalın ve tasmayı andıran kolyelerden uzak durmalı. Yüzü kilolu veya gıdısı bulunanlar ise uzun küpeler takmalı.

Ayakkabılar

Ayak bilekleriniz kalınsa, düz, babet ve bilekten bağlı ayakkabılardan kaçınmaya çalışın. Bacaklarınız çok inceyse, ince ve sallanan topuklu ayakkabıları tercih etmeyin.

Güzel Giyinmeniz Dileğiyle…

Bir önceki Makalemiz olan Yüzünüzün Şekline ve Tipine Göre Gözlük Çerçeve Modeliniz Ne Olmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: güzel görünmek için nasıl giyinmelisik olmak icin nasil giymeliyizsik giyinmek dikkat cekici olmak icin nasil giyinmeliyizcamasiri beyazlatmak icinyapilacaklargenç görünmek için nasıl giyinmelibalikci kazaga nasil kolyeiyi gorunmek icin nasil giyinmelikadınlara çekici görünmek için nasıl giyinmelınasıl giyinmeliortamda en cekici olmak icin nasil giyinmeliyiz
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Daha Şık Daha Çekici Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli SerdarHan tarafından 17 Nisan 2013 tarihinde , Moda kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Daha Şık Daha Çekici Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.