Dila Hanım Dizisi Hangi Kanalda Nerede Çekiliyor Konusu Nedir ?Dila Hanım Dizisi Hangi Kanalda Nerede Çekiliyor Konusu Nedir ? Sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz. Diziler Hakkında merak edilenleri ve kafanıza takılanların yanıtlarınızı sitemizde bulacaksınız.

dila-hanim resimleri

Dila Hanım Nerede Çekiliyor

Dila Hanım Dizisi hangi ilde Hangi Şehirde çekiliyor

Başrollerinde Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya’nın yer aldığı Dila Hanım dizisi Adana‘da çekiliyor. Dizi Eylül ayında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak.

Dila Hanım Dizisinin Konusu Ne

Dila Hanım Dizi konusu nedir?

Eylül ayında Star ekranlarında başlayacak olan Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in başrollerini paylaştığı Dila Hanım dizisinin konusu şöyledir:

Barazoğlu İhsan Beyin karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rızayı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Onu büyük bir aşkla bağlanır. Rıza da Dila Hanıma büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir. Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rızaya karşı aşkını mı görevlerini mi tercih edecektir? Sevgi, kin ve düşmanlığa, geleneklerin, törelerin baskısına rağmen bu sevda var olabilecek midir?

Dila Hanım Dizisi Kanalı

Dila Hanım Hangi kanalda Ne zaman yayınlanacak

Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in başrollerini paylaştığı Dila Hanım dizisi Eylül ayında Star TVekranlarında olacak.


Dila Hanım Dizisi Hangi Kanalda Nerede Çekiliyor Konusu Nedir ? SerdarHan tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Dila Hanım Dizisi Hangi Kanalda Nerede Çekiliyor Konusu Nedir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
2 responses to “Dila Hanım Dizisi Hangi Kanalda Nerede Çekiliyor Konusu Nedir ?”
  1. emine altundağ diyor ki:

    ben adanada oturuyorum dila hanım dizisi adananın belemedik yaylasında çekiliyo ama bazı yerleri rızanın evi dilanın evinin adananın neresi oldugunu ögrenebilirmiyim lütfen:(

  2. ibrahim diyor ki:

    ben ibrahim Tarsus’ta oturuyorum rızanın evvi olan yer tarsus’un yanıkkışla köyünde çekilmektedir..
    Baz yerleride Tarsusta çkilmektedir..

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.