-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Diyanet işleri başkanlığı personel alımı 2012-2013


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Diyanet işleri başkanlığı personel alımları Ne Zaman

Diyanet İşleri Başkanlığınca 2012 Yılında Personel Alımları ve Sözleşmeli Personel Alımları Hakkında Bilgileri açıklandığın zaman sizlere sunmak üzere bu konumuzu paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere Diyanet İşleri Başkanlığında Yılın Belirli Dönemlerinde Yapılan alımlarla Yılda Ortalama 5000 Civarında Personele  Yeni İş İmkanı sunulmaktadır. 2012 Yılı İmam ve Müezzin Alımları Yapıldığında sizlere anında bilgiyi sunmak istiyoruz Allahın İzni İle..

Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı 2012 konusu, çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı 2011 yılında müfettiş yardımcısı, Kur;an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım gibi pek çok alanda memur alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek size uygun olan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı’na başvuracak adaylarda aranan bazı nitelikler vardır. Öncelikle KPSS’ ye girmiş ve belli bir puan üzerinde almış olmak gerekmektedir. Diyanet İşleri, adayları yazılı ve sözlü mülakata tabi tutmaktadır. Kurumun resmi websitesinde alım ilanları yayınlanmaktadır. Ayrıca sınav konuları, başvuruda istenen belgeler, başvuru şartları, alım süreci, kazanan adayların listesi gibi bilgileri de resmi websitesinde bulabilirsiniz.

Alternatif Başlıklar : diyanet yeterlilik sınavı 20132013 de yeterlilik varmiyeterlilik 20132013 diyanet yeterlilik sınavıdiyanet işleri personel alimi 2013diyanet işleri başkanlığı personel alımı2013 diyanet yeterlilik sınavı ne zamanimam alımı ne zaman olacak2013 yeterlilik sınavı ne zaman2013 yeterlilik varmı

Diyanet işleri başkanlığı personel alımı 2012-2013 SerdarHan tarafından 3 Ekim 2011 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
  yeni 10
Benzer Konular
Diyanet işleri başkanlığı personel alımı 2012-2013 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
5 responses to “Diyanet işleri başkanlığı personel alımı 2012-2013”
 1. kenan rizeli diyor ki:

  2012 yılı imam alımı en kısa ne kadar zamanda olur lütfen bilgi verirmisiniz yoksa askerlik yapmadım onu yapacağım allahın izni ile selamlar

 2. ali rizeli diyor ki:

  slm ne olur imam alımı hakkında bir bilgi veriniz

 3. ahmet bahçeci diyor ki:

  2003te yeterlilik ve aynı yılın kpss sınavını kazanmıştım ancak hataya ayrılan kontenjan azdıdoğrudan atanamamıştım sonra müftülük ataması olmuş ben yurt dışındaydım 2012 yeterliliğede girdim 61 puan aldım bundan dolayı vekil yada fahri imamlık alımları varmı diye soruyor yarrdımlarınızı bekliyorum ayrıca 2013 te yeterlilik sınavı olacakmı?vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

 4. abdül yörükoğlu diyor ki:

  selam aleykum 2013e e çıkmayı ALLAHUteala nasip ederse yeterlilik sınavı var mı acaba

 5. SerdarHan diyor ki:

  Aleyküm Selam Hocam. 2013 Diyanet Yeterlilik Sınavı tarihi belli olduğunda inşallah anında burada bulacaksınız.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.