-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Dökülen Kirpikler İçin Bakım-Kirpikleri uzatmak için Bakım


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Dökülen Kirpikler İçin Bakım-Kirpikleri uzatmak için Bakım

Dökülen Kirpikler İçin

10 gr. badem yağı, 5 gr. lanolin ve 5 gr. vazelini karıştırıp benmari usulü karıştırarak eritin. Küçük bir cam kavanoza koyup her gün düzenli olarak sürün. Ardından da papatya çayına pamuk batırıp göz çevrenizde bekletin

Kirpikleri uzatmak için

1 bardak suyu kaynatın. 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
Daha uzun ve gür kirpikler için eşit miktarda Hint yağı ile badem yağını küçük bir şişede karıştırın. Bu karışımı 15 gün boyunca yatmadan önce, gözlerinize kaçırmamaya özen göstererek, kulak temizleme pamuğu yardımıyla kirpiklerin kökünden ucuna doğru sürün. Kirpiklerinizin beslenerek güçlendiğini ve uzadıklarını fark edeceksiniz.

Bir önceki Makalemiz olan Cilt Yaşlanması,Cilt Yaşlanmasını Nasıl Durdurabilirim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Dökülen Kirpikler İçin Bakım-Kirpikleri uzatmak için Bakım SerdarHan tarafından 9 Mayıs 2011 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Dökülen Kirpikler İçin Bakım-Kirpikleri uzatmak için Bakım isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.