-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Dünyanın En Büyük Yanardağı Nerededir ? İsmi Nedir ? Hakkında Bilgi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Dünyanın En Büyük Yanardağı Nerededir ? Dünyanın En Büyük Yanardağının İsmi Nedir ?Dünyanın En Büyük Yanardağı Hakkında Bilgileri sizlere kısaca sunmak istiyoruz.
Dünyanın en büyük yanardağı: Tambora Endonezyadadır.

Endonezya’da Sumbawa Adasındaki Tambora Yanardağının 1815 yılında püskürmesinden kaynaklanan kasırga ve tsunamiler (dev dalga) 12.000 kişinin ölümüne yolaçmış ve bu püskürme atmosfere, Pinatubo Volkanı’nın 1991 yılında saldığının dört katı büyüklüğünde bir bulut salmıştır.

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : soru 46]-dnyanin en byk yanar dainin ismi nedir *dunyanin en buyuk yanardagi nedir nerededünyanın en büyük yanardağı neredediron take yanardağı nerededirdünyanın en büyük yanardagi nerdedirDünyanın en büyük yanardağı Tambora nerededir?en büyük yanardağ isimleri nelerdir

Dünyanın En Büyük Yanardağı Nerededir ? İsmi Nedir ? Hakkında Bilgi SerdarHan tarafından 9 Ekim 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Dünyanın En Büyük Yanardağı Nerededir ? İsmi Nedir ? Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s