-----Sponsorlu Bağlantılar-----

E-Devlet?,E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır-E Devlet Şifresini Nasıl Alabilirim


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

E-Devlet?,E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır-E Devlet Şifresini Nasıl Alabilirim

Devir artık Teknoloji Devri bir çok işlem artık internek üzerinden yapılmakta sizlere bugün E Devlet Şifresi Nasıl Alınır sorusunun yanıtını vereceğiz.

e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 1 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

Bir önceki makalemiz olan Facebook Güvenlik Tavsiyeleri başlıklı makalemizde bilişim güvenliği, facebook ve Facebook Güvenlik Tavsiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: edl şifresi
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


E-Devlet?,E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır-E Devlet Şifresini Nasıl Alabilirim SerdarHan tarafından 12 Mayıs 2011 tarihinde , E-Devlet Sorgulama kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
E-Devlet?,E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır-E Devlet Şifresini Nasıl Alabilirim isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.