-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Ebru İsminin Anlamı Nedir? Ebru Ne Demek


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Ebru İsminin Anlamı Nedir? Ebru Ne Demek

Ebrunun Anlamı Nedir,

Kız ismi olan Ebru Köken olarak Farsçadır

1. Kaş. 2. Bulut renginde, buluta benzer, bulut gibi dalgalı, bulutlu. 3. Kağıt üzerine kendine has usulle yapılan, mermer, damarları gibi dalgalı şekilli süsleme. Ciltçilikte ve hüsn-ü hat’ta kullanılır.

EBRU Türkiye’de en çok kullanılan 37. isim (… 35. metin, 36. hatice, 37. ebru, 38. esra, 39. alper, …). Ülkemizde yaklaşık her 270kişiden birinin adı EBRU ve ismin yaygınlık oranı binde 3.7.

EBRU adının yaygınlık oranının Türkiye’nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-05-2012 11:20 itibariyle yaklaşık 280,391 kişinin isminin EBRU olduğu ve EBRU isimli kişi sayısının her yıl ortalama4398 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EBRU adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD’de yaklaşık 1,344 EBRU yaşadığı tahmin edilebilir. ABD’nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada EBRU sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

EBRU Türkiye’nin en yaygın 37. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 37. ad ise Patrick ismi. EBRU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 35. Brian 36. Lawrence 37. Patrick 38. Ronald 39. Bruce isimleri de sayılabilir.

 

Bir önceki Makalemiz olan 2013 Ford Focus Teknik Özellikleri,Fiyatı,Resimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alternatif Başlıklar : ebru ne demekebru isminin anlamıebru isminin anlamı nedirebru nedemekebru adinin anlamiebru isim anlamiebru nun anlami nedirebrunun anlamıebru anlamı nedirebru ismi anlamı

Ebru İsminin Anlamı Nedir? Ebru Ne Demek SerdarHan tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Ebru İsminin Anlamı Nedir? Ebru Ne Demek isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim