-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Ender Saraç Faranjit Tedavisi İçin Doğal ve Bitkisel Kürler Çözüm Önerileri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Ender Saraç Faranjit Tedavisi İçin Doğal ve Bitkisel Kürler Çözüm Önerileri var mı sorularının yanıtını merak eden arkadaşlarımıza Ender Saraç faranjit için bitkisel kür, Faranjit için adaçayı Ender Saraç,Ender Saraç’tan faranjit için önerilerini sunuyoruz.

Okul çağındaki çocukların bademcik iltihaplanmasından dolayı uzun süre yüksek ateşten yatmakta ve okullarından geri kalmaktadır. Faranjit olan kişilerde adaçayı ile yapılan gargaralar oldukça faydalıdır. Adaçayı kürü sayesinde bademcik ve boğaz iltihabının (faranjit), oluşumuna karşı koruyucu ve önleyici etkisi vardır.

Gün içinde birkaç yapacağınız adaçayı gargarası sayesinde ateşten ve ağrıdan kurtulabilirsiniz. İlerleyen günlerde ise haftada birkaç yapmanız halinde gargara işlemini sizi bademcik ve boğaz enfeksiyonlarına karşı koruyacaktır.

Adaçayı kürü hazırlanışı ;
 1 su bardağı suya poşet adaçayı veya 1 tatlı kaşığı taze adaçayı atıp 10 dakika kadar demleyin. Demlendiğinde adaçayını suda fazla bekletmeyin, kesinlikle süzüp alın. Günde 2 yada 3 defa gargara yapın. Bunun yanında bir ay süre ile her gün 1 bardak adaçayı için.

Bir önceki Makalemiz olan İsmimiz (Adımız) Karakterimizi ve Hayatımızı Etkiliyor mu ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: ender saraçtan bitkisel farenjit tedavisitıerken boşalma da bitkisel ÇözümÖnerileri
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Ender Saraç Faranjit Tedavisi İçin Doğal ve Bitkisel Kürler Çözüm Önerileri SerdarHan tarafından 12 Kasım 2012 tarihinde , Alternatif Tıp kategorisine eklenmiştir.

Etiketler:
    yeni 10
Benzer Konular
Ender Saraç Faranjit Tedavisi İçin Doğal ve Bitkisel Kürler Çözüm Önerileri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.