Erkekler Kadın Göğsünü Neden Sever?Erkekler Kadın Göğsünü Neden Sever?Erkeklerin Gögüs Sevgisi

Kadınların çoğu göğüslerinin boyutu ve şekli açısından endişe yaşarlar. Göğüslerinin ya küçük olmasından ya da büyük olmalarından şikâyetçidirler. Yani göğüslerini seven kadın azdır. Göğüsler doğurganlığın göstergesidir. Bebeğin beslenmesi için göğüsler çok önemlidir. ıçgüdüsel olarak erkekleri bu durum bilinçaltından etkilemektedir. Çünkü erkeklerin bilinçaltında hep bir üreme ve soyunu sürdürme güdüsü vardır. Erkekler bilinçaltındaki sezgilerle soylarını sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için uygun eş seçiyorlar. Doğurmaya müsait ve bebeğin beslenmesi için genelde büyük kalçalı ve dolgun göğüslü kadınları seçiyorlar.Göğüsler erkekleri uyarıcı niteliktedir. Farkında olmasalar bile bazen bakışlarının odak

noktası göğüsler olabiliyor.

Uzmanlara göre göğüsler erkeklere bilinçaltında bebekliklerini yani annelerinin koruması altında olduğu günleri hatırlattığını düşünüyorlar.

Ve göğüsler şekli ve yumuşaklığı itibariyle erkeklerin rahatlamalarını sağlıyor.

Fakat kadınların ise en büyük endişesi göğüslerinin büyüklüğü erkekler için önemli mi sorusu? Normal boyutta bir göğsü olan bir kadın bile bu endişeyi yaşar. Renkler ve zevkler nasıl tartışılmayacağı gibi, bazı erkekler büyük göğüs sever bazıları ise küçük.Zaten erkekler ilişki aşamasında bu durumu kafalarında ölçüp biçerler.Bu sebeple endişelenmeyi bırakıp mutluluğunuzun tadını çıkarın.

Bir önceki Makalemiz olan Bodrum ve Civarında Arsa ve Konut Yatırımı Yapılabilecek Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Erkekler Kadın Göğsünü Neden Sever? SerdarHan tarafından 7 Mayıs 2011 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Erkekler Kadın Göğsünü Neden Sever? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.