-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Evdeki sigara kokusunu gidermek İçin Ne Yapmalı


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Evimizde oluşan Sigara kokusundan kurtulmak istiyoruz peki bunu nasıl yapacağız.Evdeki Sigara kokusunun çözümü aslında çokta zor bir şey değil.Evimize Sinen Sigara kokusundan pratik yollarla kurtulmak istiyorsun bile lazım olan sadece biraz sirke.

Sigara kokusu çoğu zaman başınıza dert olmuştur.Hele bir de evde küçük yaşta çocuğunuz varsa oluşan kokudan daha çok rahatsız olacaktır.Bunu önlemek için işte size püf nokta ; evinizin genelde sigara içilen bölümüne bir kase içine sirke koyun. Kaseyi görünmeyen bir yere koymak yararınıza olacaktır. Sağlıklı ve Mutlu günler

Bir önceki makalemiz olan Alev Alev Romantizm Romantikler için başlıklı makalemizde Romantizm hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : sigara kokusunu gidermek içinsigara kokusunu gidermekevdeki sigara kokusunu gidermeksigara kokusunu gidermesigara kokusunu gidermek için ne yapmalısigara kokusu gidermesigara kokusunu engellemeksigara kokusunu önlemekevde sigara kokusunu gidermek içinkoku yapmayan sigara

Evdeki sigara kokusunu gidermek İçin Ne Yapmalı SerdarHan tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde , Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Evdeki sigara kokusunu gidermek İçin Ne Yapmalı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.