Facebook arkadaş Listesini ziyaretçilere Nasıl GizlerimFacebook Arkadaş Listesini Gizlemek

Facebook Sosyal Ağını kullananların en önemli problemlerinden biride Arkadaş listesini gizlemektir. Belki bir yakınınızın görmesinden belkide yabancıların listenizi görmesinden çekindiğiniz için lestenizi gizlemek istersiniz. Peki liste gizleme işlemi nasıl yapılır merak ediyormusunuz.

Facebook yeni versiyonda gizlilik ayarlarını, aldığı şikayetler doğrultusunda düzenlemek zorunda kaldı. Daha önce yapılan değişiklikle arkadaş listelerini sadece arkadaşlara gizleyebilirken,artık arkadaşlarda dahil herkese gizleme şansımevcut. Yapılacak işlemleri altta resimli olarak anlatmaya çalıştık. Yapmanız gerekenler ise çok basit işlemler.

1. Gizlilik Ayarları kısmına giriyoruz.

2. Açılan sayfada en üstteki Facebook’ta Bağlantı Kurma kısmında ki “Ayarları gör” yazan yere tıklıyoruz.

3. Arkadaş listeni görme yazan yerin karşısında ki kutudan arkadaş listemizi kimlerin görmesini istiyorsakona göre seçip düzenliyoruz. Özelleştir kısmına girerek hiç kimse görmesin istiyorsanız Sadece Benseçeneğini işaretleyip ayarları kaydedip çıkıyorsunuz.

Hepsi bu kadar sizin dışınızda arkadaş listenizi kimseler göremiyor. Resimleri büyütebilmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.


facebookta arkadaşları gizleme,facebook arkadaşları gizleme,facede arkadaşları gizleme,facebook ta arkadaşlarımı nasıl gizlerim,facebookta arkadaşlarımı nasıl gizlerim,facebookta arkadasları gizleme 2012,facebook da arkadaşları gizleme,facede arkadaşlarımı nasıl gizleyebilirim,facede arkadaşlarımı nasıl gizlerim,facebookda arkadaş gizleme 2012,facede arkadaşlarımı nasıl gizlerim 2011,facede arkadaşlarını gizleme,facebook ta arkadaşlarımı nasıl gizleyebilirim,facebook arkadaşları gizleme 2011,


Facebook arkadaş Listesini ziyaretçilere Nasıl Gizlerim SerdarHan tarafından 30 Temmuz 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Facebook arkadaş Listesini ziyaretçilere Nasıl Gizlerim isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.