-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Facebook Duvar Gizleme Nasıl Yapılır?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Facebookta Duvar Nasıl Gizlenebilir

Facebook kullanıcılarının en çok sorduğu soruların başında duvarımı nasıl gizleyebilirim ve duvarımda yayınladıklarımı sadece arkadaşlarım görsün soruları gelmektedir. Sizlere bugün kısaca Facebook arkadaş listesi nasıl oluşturulur, Facebookta duvar nasıl gizlenir ve Facebookta Duvar Nasıl kapatılır sorularının yanıtlarını vereceğiz.

Facebook’ta arkadaş listesi oluşturma:
Arkadaşlar sayfasından bir arkadaş listesi oluşturup;bilgi gizliliğiduvar kapatma ya da uygulama davetleri gibi özel durumlar için listeleri kullanabilirsiniz.

Mesela ben, sık etkinlik oluşturan birisi olarak, Isparta isminde bir liste oluşturdum ve üniversitede gerçekleşen etkinlikler için ilgilenen herkesi listeye ekledim. Böylece bir etkinlik olduğunda tek tek seçmeden, direkt tüm listeyi davet edebiliyorum. Bunu aile ya da iş arkadaşları şeklinde de düzenleyip kullanmak mümkün.

Facebook’ta arkadaş listesini gizleme:
Gereken sayfa – Sayfadan “Arkadaş listeni görme” kısmını dilediğiniz gibi düzenleyerek, arkadaş listenizi kapatabilirsiniz. Tamamen kapatmak için “yalnızca ben”  seçeneğini ya da listelere göre açmak için belirteceğini liste adını seçebilirsiniz.

Facebook’ta duvarı sınırlandırma:
Facebook’un güzelliklerinden bir tanesi de, gönderilerinizin (fotoğraf – video – durum güncellemesi) dilediğiniz kişilere görünmesini sağlayabilmeniz. Arkadaş listelerinizi ayarladıktan sonra, paylaşımı yapmadan önce “Paylaş” butonunun hemen yanında çıkan seçeneği (kilit simgesi) kullanarak arkadaş listelerine ya da kişiye özel sınırlandırmayı kullabilirsiniz.

Facebook’ta duvarı kapatma:
Bir üstteki durumdan farklı olarak, arkadaşlarınızın duvarınıza yazmasını da engelleyebilirsiniz. Bunun için “Arkadaşlarımın yazdığı Duvar yazılarını görebilme” seçeneğini özelleştirebilirsiniz. Dikkat: Doğum gününüzden önce düzeltmeniz, faydanıza olacaktır.

Nasıl Buldular: facebook duvar gizlemefacebook duvarımı sadece arkadaşlarım görsünfacebookta duvar gizlemefacebookta duvarımı sadece arkadaşlarım görsünfacebook duvarı gizlemefacebook duvarını gizlemefacebook da duvar nasıl gizlenirfacede duvarımı sadece arkadaşlarım görsünduvarımı sadece arkadaşlarım görsünface duvarımı sadece arkadaşlarım görsün

Facebook Duvar Gizleme Nasıl Yapılır? SerdarHan tarafından 16 Haziran 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Facebook Duvar Gizleme Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!