-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? 

Facebook Oyun Açılmaması Problemini Nasıl Çözebilirim,Facebookta Oyunlar Açılmıyor Neden sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

Soru: Facebook oyunları neden açılmıyor? Uzun zamandan beri facebookta okey gibi oyunlardan oynamaktayım. 2 günden beri facebookoyunlarına giriş yaptığımda gri bir ekranda soru işareti çıkıyor ve oyun bir türlü başlamıyor. Facebook oyunlarıneden açılmıyor hususunda bilgi vermenizi istiyorum. Facebookoyunlarının açılmama sebebini tam olarak söylerseniz çok memnun olurum. Çünkü bilgisayardan çok anlayan birisi değilim.

Cevap: Sayın takipçimiz panik yapacak bir durum söz konusu. Facebook oyunların büyük bir bölümü flash tabanlı olarak çalışmaktadır. Bilgisayarınıza yükle olan flash çökmüş görünüyor. Googleye girip adobe flash player yazıp bu programı yükleyip tekrar kurun. Bilgisayarınızı açıp kapadığınızda artık facebook oyunlarına girebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz diğer sorunları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : facebook oyunları açılmıyorcafeland açılmıyor nasıl açabilirimfacebookta cafeland ın açılmaması nedeni nedirfacebook oyunu açılmıyorfacebook oyunlarını nasıl açabilirimfacebook oyunları neden açılmıyorfacebook oyunlari neden acilmazfacebook oyunlar açılmıyorfacebook oyun açılmamasıfacebookta strateji oyunları neden açılmıyor

Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? SerdarHan tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s