-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Facebook tan Kız Ayarlamanın Yolları Nelerdir ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Facebooktan Nasıl Kız Ayarlayabilirim ?

Facebook kimilerine göre eski arkadaşlarını bulabileceği bir sanal dünya iken kimilerine göre ise yeni bir erkek arkadaş yada yeni bir kız arkadaş bulmanın basit yolu olarak görülmektedir. Bilgi yuvası olarak sizlere Facebook Web sitesinden nasıl kız arkadaş bulabilirim sorusunun yanıtını vereceğiz.Sizlerde Facebook tan Kız Ayarlamanın Yolları Nelerdir ? diyorsanız bizden bir kaç tüyo gerisi size kalmış.

Yeni Damar Sözler,Facebook Damar Sözler,Nickler Mesajlar

 

Facebook tutkunları Halen hayatınızda biri yoksa artık hayatınıza birini sokma vakti geldi. Faceden kız nasıl ayarlanır? Basit bir kaç kural ile size kız arkadaş ayarlamayı öğretmeye çalışacağız.

ilk öncelikle hayat çizginize uygun bir bayan profilini gözünüze kestirin. Ayrıca bu kişinin sizinle aynı şehirden olmasına özen gösterin. Daha sonra etkili bir mesaj yazın eğer kızın çıktığı yoksa etkili mesajınıza olumlu olumsuz cevap gönderecektir. Da sonra arkadaşlık teklifi gönderin. Kabul etmezse mesajınızla size bir şans vermesini söyleyin. Eğer kabul etmezse başka bir kurban yani kız bulun :)

Bu kızla görüşmeleriniz olumlu geçerse muhabbeti koyulaştırın. Mutlaka dudaklarının ve teninin güzelliğinden bahsedin. Komik ama kadınlar bu tip şeylerden hoşanıyor. Gerisi artık size kalmış. Ne kadar dürüst ve saygılı olursanız ilişkiniz o denli uzun sürer. Facebookun bu nimetlerinden yararlanın. Şimdiden hepinize mutluluklar dileriz.

Düğününüze çağırın bir küçük altın bizden ;)

 Sizlerde facebooktan bir kızla nasıl tanışılır,kız ayarlama yolları,facebook kız ayarlama,faceden kız ayarlama,facede kız ayarlama yöntemleri hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan 30 lu Yaşlarda Yapabileceğimiz Sporlar Hangileridir ? başlıklı makalemizde 30 lu yaşlar, Spor ve yapılacak sporlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : kz ayarlamafaceden nasıl kız ayarlayabilirimfacebooktan nasıl kız ayarlanırfacebookta nasıl kız ayarlanırfacede nasıl kız ayarlanırfacebooktan kız ayarlamaya calışırken ilk denilecek şeylerkız ayarlamanın yollarıkız ayarlama tekniklerikızı ayarlarken denilecek sözfacebook nasıl kız ayarlanır

Facebook tan Kız Ayarlamanın Yolları Nelerdir ? SerdarHan tarafından 16 Temmuz 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Facebook tan Kız Ayarlamanın Yolları Nelerdir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s