-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Facebookta Arkadaşlarımı ve Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

facebookta arkadaşları gizleme,facede arkadaşları gizleme,facebook arkadaşları gizleme,facede arkadaşlarımı nasıl gizlerim,

Facebook yeni versiyonda gizlilik ayarlarını, aldığı şikayetler doğrultusunda düzenlemek zorunda kaldı. Daha önce yapılan değişiklikle arkadaş listelerini sadece arkadaşlara gizleyebilirken,artıkarkadaşlarda dahil herkese gizleme şansı mevcut. Yapılacak işlemleri altta resimli olarak anlatmaya çalıştık. Yapmanız gerekenler ise çok basit işlemler.

1. Gizlilik Ayarları kısmına giriyoruz.

2. Açılan sayfada en üstteki Facebook’ta Bağlantı Kurma kısmında ki “Ayarları gör” yazan yere tıklıyoruz.

3. Arkadaş listeni görme yazan yerin karşısında ki kutudan arkadaş listemizi kimlerin görmesini istiyorsak ona göre seçip düzenliyoruz. Özelleştir kısmına girerek hiç kimse görmesin istiyorsanız Sadece Benseçeneğini işaretleyip ayarları kaydedip çıkıyorsunuz.

Hepsi bu kadar sizin dışınızda arkadaş listenizi kimseler göremiyor. Resimleri büyütebilmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Alternatif Başlıklar : facede arkada gizlemefacebookta arkadalarn gizlemefacede arkadaşlarımı nasıl gizlerimfacebookta arkadaşlarımı nasıl gizlerimarkadaşlarımı nasıl gizlerimfacebookta arkadaş listemi nasıl gizleyebilirim 2014iphone 5 s facebook uygulamasında arkadaş listemi nasıl gizlerimfacede tek bir arkadaşı gizlemefacede tek arkadaş gizlemefacebookta tek bir arkadaşı nasıl gizlerim

Facebookta Arkadaşlarımı ve Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim SerdarHan tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Facebookta Arkadaşlarımı ve Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.