14.04.2011  SerdarHan

Facebookta Arkadaşlarımı ve Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim--- Sponsor Reklamlar ---

facebookta arkadaşları gizleme,facede arkadaşları gizleme,facebook arkadaşları gizleme,facede arkadaşlarımı nasıl gizlerim,

Facebook yeni versiyonda gizlilik ayarlarını, aldığı şikayetler doğrultusunda düzenlemek zorunda kaldı. Daha önce yapılan değişiklikle arkadaş listelerini sadece arkadaşlara gizleyebilirken,artıkarkadaşlarda dahil herkese gizleme şansı mevcut. Yapılacak işlemleri altta resimli olarak anlatmaya çalıştık. Yapmanız gerekenler ise çok basit işlemler.

1. Gizlilik Ayarları kısmına giriyoruz.

2. Açılan sayfada en üstteki Facebook’ta Bağlantı Kurma kısmında ki “Ayarları gör” yazan yere tıklıyoruz.

3. Arkadaş listeni görme yazan yerin karşısında ki kutudan arkadaş listemizi kimlerin görmesini istiyorsak ona göre seçip düzenliyoruz. Özelleştir kısmına girerek hiç kimse görmesin istiyorsanız Sadece Benseçeneğini işaretleyip ayarları kaydedip çıkıyorsunuz.

Hepsi bu kadar sizin dışınızda arkadaş listenizi kimseler göremiyor. Resimleri büyütebilmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.
Alternatif Başlıklar : facede arkada gizlemefacede arkadaşlarımı nasıl gizlerimfacebookta arkadalarn gizlemefacebookta arkadaşlarımı nasıl gizlerimarkadaşlarımı nasıl gizlerimfacebookta arkadaş listemi nasıl gizleyebilirim 2014arkadas listemi nasıl gizlerim 2014facebookta tek bir arkadaşı nasıl gizlerimfacebookta arkadaşlar nasıl gizlerinfacebookta arkadalarm nasl gizleyebilirim?

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bilgi Yuvası Hayata Dair Bilgi