Sponsor Bağlantılar


Facebooktan Topluca Fotoğraf İndirme,Kopyalama


Sponsor Bağlantı

Facebooktan Topluca Fotoğraf İndirme,Kopyalama

Bilişim alanındaki paylaşımlara sosyal paylaşım sitesi Facebooktan topluca Fotoğraf indirme ile devam ediyoruz.

Facebook fotoğraflarını topluca indirin!

Facebook’daki fotoğrafları ve daha fazlasını bilgisayarınıza indirmenin en kolay yolu ile tanışın!

Facebook’a fotoğraf yüklemek oldukça kolay bir iş, ancak fotoğrafları toplu hale indirmeye gelince aynı kolaylık mevcut değil, özellikle de arkadaşlarınızın fotoğraflarında etiketlenmişseniz. Pick & Zip adlı web uygulaması ise bu görevi çok kolay bir hale getiriyor.

Pick & Zip ile kendiniz yüklemediğiniz fotoğrafları bile indirmeniz mümkün. Birkaç tıklamayla içerisinde göründüğünüz tüm Facebook fotoğraflarını yedekleyebilir, arkadaşlarınızın ve üye olduğunuz hayran gruplarının albümlerini indirebilirsiniz.

İlk yapmanız gereken uygulamanın giriş sayfasına gitmek ve onu Facebook hesabınız ile bağlamak. Bunun ardından ekranın sol alt kısmında bulunan yeşil ‘Find My Photos’ bağlantısına tıklayın. Bu sayede tüm fotoğraflarınızı ve albümlerinizi görebilirsiniz. Sol sütunu kullanarak arkadaşlarınızın fotoğraflarını da indirmeniz mümkün.

Fotoğrafları indirmek için tek tek seçin veya tüm albümü seçmek için ‘Select All’a tıklayın. Bunun ardından ‘Download’ sekmesine tıklayın. Fotoğrafları ZIP veya PDF biçimlerinde indirmeniz mümkün.

Nasıl Buldular: facebook albüm kopyalamafacebookta albüm kopyalamafacebook resim kopyalamayhs-fh_lsonswfacebook resimleri kopyalamakfacebook resmini rehbere kopyalafacebook fotoğraflarını bilgisayara kopyalamafacebook fotograf albumu kopyalamaFacebookta fotoğraf nasıl kopyalanırfacebooktan resimleri bilgisayara kopyalama

Facebooktan Topluca Fotoğraf İndirme,Kopyalama SerdarHan tarafından 16 Mayıs 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Facebooktan Topluca Fotoğraf İndirme,Kopyalama isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!