-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

FENER Fenerbahçe Hisse Senedi – Borsa Yorumları


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Fenerbahçe Hisse Senedi Yorumları – Fenerbahçe Borsa Yorumları – Fenerbahçe hisse.net ve Fenerbahçe hisse ile ilgili yorum eleştiri görüş ve önerilerinizi bilgi yuvası borsa yorumları sayfalarında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ya da kısaca Fenerbahçe Sportif AŞ, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sahibi olduğu tüm Fenerbahçe girişimlerini çatısı altında toplayan ortaklıktır.
Fenerbahçe Sportif AŞ’nin hisse senetleri İMKB’de 2004 Şubat’ında işlem görmeye başlamıştır. Yüzde 15’i halka açık olan şirketin değerini 2 milyar YTL’yi aşmıştır.[1] Şirketin 84.90’ı doğrudan kulübe aittir.

Ticaret Sicil Bilgileri,

Sicil Numarası: 397171 – 344753
Vergi Dairesi: İstanbul/Göztepe
Vergi Sicil Numarası: 926 007 1731

İletişim,
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Maraton Girişi
34724 Kızıltoprak-Kadıköy-İstanbul
Telefon: 0216 542 19 00
Belgegeçer: 0216 542 19 56
Elektronik posta: fbsportif@fenerbahce.org

YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeleri “Yatirim Danismanligi” kapsaminda degildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir.Bu gorusler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar dogurmayabilir

Bir önceki makalemiz olan Elektrik Zammı ve Doğalgaz Zammı 2011 başlıklı makalemizde ekonomi günlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : fener hisse yorumfenerbahce hisse senedi yorumlarıfener hissefener hisse senedi yorumları2015 ekonomistlerin fener hisse yorumları

FENER Fenerbahçe Hisse Senedi – Borsa Yorumları SerdarHan tarafından 13 Ağustos 2011 tarihinde , Borsa Günlüğü - Borsada Bugün kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
FENER Fenerbahçe Hisse Senedi – Borsa Yorumları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.